Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Me përpjekjet e stilistëve të shkëlqyeshëm, çmimi i makinës me pelet të vogël lundrues për ushqimin e peshkut mini automatik me motor nafte në Tajvan ka një stil unik në formën dhe pamjen e tij. Ekipi i kërkimit dhe zhvillimit është kompetenca thelbësore për çmimin e makinës së topthit për ushqimin e peshkut të vogël lundrues për mini motorët me naftë. Na mundëson të bëhemi lider në Linja e prodhimit të ushqimit të peshkut. Në të ardhmen, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë të prezantojë talente të jashtëzakonshme dhe të mësojë teknologji të përparuar, të fitojë iniciativën në konkurrencën e tregut dhe të pastrojë pengesat në rrugë për të arritur qëllimin për t'u bërë një ndërmarrje e klasit botëror.

Maks. Kapaciteti:800 kg/hIndustritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve
Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Franca, Gjermania, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Pakistani, Rusia, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Ukraina, Kirgistani, UzbekistaniKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Lloji:Makinë me pelet për ushqimTensioni:380V/50HZ sipas porosise
Dimensioni (L*W*H):35000*5000*8500mm ose i personalizueshëmPesha:6000 kg
Garancia:1 vitPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:Tjetër, PLC, Ingranazh, Kambio, Motor, Kushinetë, Motor, Enë nën presion, PompëShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Emri i produktit:Çmimi i makinës me pelet të vogël lundrues për ushqimin e peshkut në TajvanNgjyrë:Argjendi
Materiali:304 dhe 201 çelik inoxLënda e parë:Miell misri, miell gruri, miell orizi, pluhur peshku, pluhur kockash
Inverter:DeltaPjesë elektrike:Schneider
Burimi i energjisë:Energji elektrike, avullFunksioni:nxjerrje e ushqimit të ushqimit të peshkut
Avantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë

Linja e përpunimit
Detajet
Emri
Çmimi i makinës me pelet të vogël lundrues për ushqimin e peshkut në Tajvan
Lëndë e parë
Miraton miell misri, miell peshku, miell kockash, miell mishi, pluhur sojë etj.
Produktet përfundimtare
Ushqimi i kafshëve shtëpiake, si ushqim për qen, mace, peshk, zogj etj. me forma dhe shije të ndryshme duke ndryshuar kokat, formulimet
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Diagrami i rrjedhës së punës:
Mostrat:
Shumica e peletave të ushqimit të peshkut, duke përfshirë proteinat shtazore dhe proteinat bimore, proteinat bimore adoptojnë miell misri, miell orizi, miell gruri, miell sojë. Proteina shtazore adopton miellin e peshkut, miellin e karkalecave, miellin e gaforreve, miellin e peshkut me mëngë dhe kështu me radhë.
Përshkrimi i pajisjes kryesore
Aksesorët kryesorë
Funksioni
Ushqyes kundër bllokimit
Siguron ushqim të barabartë dhe shkarkim të qëndrueshëm të materialeve.
Parakushtues me dy bosht
Mundëson që materialet të qëndrojnë më gjatë në parakushtues dhe njëtrajtshmëri në parapërgatitje, përmirëson shkallën e prekurimit dhe rrit kapacitetin.
Kuti ingranazhi
Përpunuar nga teknologjia e procesit të avancuar ndërkombëtarisht, duke siguruar që makinat të funksionojnë për një kohë të gjatë pa keqfunksionim.
Sistemi i vajosjes
Miraton ftohjen e detyruar me filtrim të rafinuar, duke krijuar kushte më të mira pune për kushinetat.
Vidhosja
Miraton strukturën e kombinuar të sistemit integral të boshtit qendror dhe bllokut të ndërtimit, i cili mund të plotësojë kërkesat e ndryshme të procesit të formulës.
Pajisja e shkarkimit të turbulencës
I bën materialet e ekstruduara më të bukura dhe të barabarta. Dhe forma e materialeve është e barabartë dhe e qëndrueshme.
Pajisjet prerëse
Përdor llojin e rrezes ngritëse dhe mund ta çmontojë shpejt kofshën. Është gjithashtu më e lehtë për ngritjen e fuçisë dhe vidave kur kontrolloni pajisjet.
Pikat kryesore të tharëses Chenyang:
(1) Miratimi i teknologjisë së përparuar ndërkombëtarisht të përpunimit. (2) Prodhimi dhe përpunimi i makinerive përdor standardin e teknologjisë evropiane dhe amerikane. Pjesët e këmbimit përdorin të gjitha metodën e përpunimit të kontrolluar numerikisht me saktësi të lartë. (3) Shkëmbyesi i nxehtësisë dhe ventilatori janë të gjitha marka të famshme brenda dhe jashtë vendit, duke siguruar kapacitetin e transferimit të nxehtësisë dhe efektin e përdorimit premium. (4) I përshtatshëm për tharjen e peletave të fryra me madhësi 0.8-40mm. (5) I lehtë dhe i përshtatshëm për t'u instaluar dhe mirëmbajtur. Instalimi i tipit të kombinimit të shumë seksioneve. Pllakat izoluese janë të gjitha struktura me dyer të hapura dhe të lehta për tu mirëmbajtur.
Avantazhet tona
Shërbimet tona

Shërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit


Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantamakinë për ushqimin e peshkut projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë lundruese për ushqimin e peshkut.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë lundruese për ushqimin e peshkut prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A i furnizoni blerësit me formulë?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëmakinë e vogël lundruese për ushqimin e peshkut?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip