Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Me aftësinë e fortë të kërkimit dhe zhvillimit të produktit, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. siguron që produktet e reja të lansohen rregullisht. Produkti ynë i ri Ekstruderi automatik i makinës lundruese me kafshë të vogla për ushqimin e peshkut është një seri krejtësisht e re dhe ka veçori të ndryshme. Ekstruder automatik i makinës lundruese të vogël për kafshë për ushqimin e peshkut Kërkimi dhe zhvillimi i ekstruderit automatik të makinerive të vogla lundruese me kafshë për ushqimin e peshkut ka përmirësuar më tej konkurrencën e kompanisë në treg.

Maks. Kapaciteti:200 kg/h-5ton/hIndustritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve
Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanada, Turqi, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe , Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Afrika e JugutKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Lloji:Makinë me pelet për ushqimTensioni:380V 50HZ 3fazor
Dimensioni (L*W*H):35000*5000*8500mm ose i personalizueshëmPesha:6000 kg
Garancia:1 vitPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, marsh, kuti ingranazhi, motor, kushineta, motor, enë nën presion, pompëShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Emri i produktit:Ekstruder automatik i makinës lundruese të kafshëve të vogla për ushqimin e peshkutFjalë kyçe:ekstruder për ushqimin e peshkut
Materiali:201&304 Çelik inoxNgjyrë:Argjendi
Emri i markës së motorit:SimensInverter:Delta
lëndë e parë:pluhur misri miell gruri miell orizi pluhur kockashFunksioni:ushqim peshku kafshët shtëpiake përpunimi i prodhimit të ushqimit
Certifikimi:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshteekstruder për ushqimin e peshkut?
Makina për ushqimin e peshkut është e përshtatshme për të bërë pelet ushqimi peshku të tipit të thatë dhe të lagësht. 1) Të gjitha pajisjet e ushqimit të peshkut janë prej çeliku inox. 2) Linja e plotë e ushqimit të peshkut plotësisht e vazhdueshme dhe automatike. 3) Kompania jonë ofron formulën bazë të ushqimit të peshkut sipas kërkesës tuaj. 4) Format dhe madhësitë përfundimtare të ushqimit të peshkut mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin. 5)Furnizoni myk me madhësi të ndryshme pa pagesë. 6) Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të ushqimit të peshkut (varet nga kërkesa juaj).

Karakteristikat:
* lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.
*funksionim i lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhur, kanalizime, kursim i energjisë dhe i lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese.


Produktet përfundimtare:
ushqimi për kafshët shtëpiake, si qen, mace, peshk, ushqim për shpendët etj. me forma dhe shije te ndryshme duke nderruar materiet, formulimet

Lëndë e parëal:
miraton miell misri, miell peshku, miell kockash, miell mishi, pluhur sojë etj.


Rrjedha e punës:
Mostrat:
Shumica e peletave të ushqimit të peshkut duke përfshirë proteinat shtazore dhe proteinat bimore, proteinat bimore adoptojnë miell misri, miell orizi, miell gruri, miell sojë. Proteinat shtazore miratojnë miellin e peshkut, miellin e karkalecave, miellin e gaforreve, miellin e peshkut me mëngë dhe kështu me radhë.
Avantazhet tona
Përshkrimi i pajisjes kryesore
Aksesorët kryesorë
Funksioni
Ushqyes kundër bllokimit
Siguron ushqim të barabartë dhe shkarkim të qëndrueshëm të materialeve.
Parakushtues me dy bosht
Mundëson që materialet të qëndrojnë më gjatë në parakushtues dhe njëtrajtshmëri në parapërgatitje, përmirëson shkallën e prekurimit dhe rrit kapacitetin.
Kuti ingranazhi
Përpunuar nga teknologjia e procesit të avancuar ndërkombëtarisht, duke siguruar që makinat të funksionojnë për një kohë të gjatë pa keqfunksionim.
Sistemi i vajosjes dhe ftohjes
Miraton ftohjen e detyruar me filtrim të rafinuar, duke krijuar kushte më të mira pune për kushinetat.
Sistemi i të ushqyerit 
adopton ushqimin e detyruar me spirale të dyfishtë, duke ushqyer në mënyrë uniforme dhe të gjerë.
Vidhosja
 Vidë e kombinuar e segmentuar, e përshtatshme për një gamë të gjerë lëndësh të para. Me funksion vetëpastrimi.
Pajisja e prerjes rrotulluese
Miraton një montim kallëpi (thikë) të varur dhe një pajisje rregulluese të mjeteve mbajtëse lineare për të rregulluar mjetin në mënyrë të sigurt, të saktë dhe të shpejtë.
Kabineti i kontrollit:
Pjesa e kontrollit përdor kontroll të centralizuar të ekranit me prekje PLC, parametra të vizualizuar.
Pikat kryesore të tharëses Chenyang:
◆ Struktura unike, shkalla e lartë e përdorimit të energjisë termike, efikasiteti i lartë, mbrojtja e mjedisit dhe
kursim energjie;
◆ Procesi i tharjes së qarkullimit, diferenca e lagështisë së produktit të tharë është e vogël, dhe tharja
efekti është i mirë.
◆ Paraqitja e përgjithshme horizontale, struktura e thjeshtë, kontrolli i besueshëm, funksionimi i përshtatshëm dhe intuitiv.
◆ Motori i frekuencës kontrollon shpejtësinë e rripit rrjetë dhe cilësia e tharjes mund të rregullohet
në mënyrë fleksibël.
◆ Pjesa e kontaktit me ushqimin është e gjitha çelik inox, rezistente ndaj korrozionit.
◆ Energjia mund të jetë ngrohja me gaz dhe ngrohja me avull.
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për përtypjen e kafshëve shtëpiake
Makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake
Makinë për ushqimin e peshkut
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistekstruder për ushqimin e peshkutprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakineri lundruese për ushqimin e peshkut.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për ushqimin e peshkut prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakinë për ushqimin e peshkut nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip