VR
 • Detajet e produkteve

Makina e prodhimit të patatinave të misrit me teknologji të avancuar nachos doritos njihet shumë nga gjithnjë e më shumë njerëz për aplikimin(et) e saj të gjerë dhe të dobishëm në Makinat e Tjera Snack. Makina e prodhimit të patatinave të misrit me teknologji të avancuar nachos doritos ofron jo vetëm cilësi të shkëlqyer, por edhe çmim shumë të favorshëm. Është mbështetja e klientëve tanë që na shtyn të vazhdojmë të ecim përpara. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë të ofrojë produkte me cilësi të lartë dhe shërbime profesionale si gjithmonë për klientët. Për më tepër, talentet janë shtylla kryesore e një kompanie. Ne do të organizojmë trajnime të rregullta për stafin tonë për të përmirësuar aftësitë e tyre.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe PijeveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Argjentina, Koreja e Jugut, Emiratet e Bashkuara Arabe, Algjeria, Sri Lanka, Bangladeshi, Afrika e Jugut , Kazakistani, Ukraina, Nigeria, Taxhikistani, Australi
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:220v-480v ose i personalizueshëmFuqia:30kw-55kw ose i personalizueshëm
Pesha:3500 kgDimensioni (L*W*H):12000x1600x2300mm ose të personalizueshme
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorurShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Materiali:Çelik inoxLënda e parë:Miell gruri
Motori:SimensInverter:Delta
Energjia:Energji elektrike ose GazProdhimi:120 kg/h-250 kg/h
Madhësia:12000*1600*2300 mmEmri i produktit:Makinë për prodhimin e patatinave të misrit me teknologji të avancuar nachos doritos
Certifikatat:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshtemakinë për të bërë patate të skuqura misri?
Doritos, Bugles, patate të skuqura misri' lënda e parë kryesore është përdorimi i pluhurit të misrit, përzierja nxehet nën presion dhe më pas nxirret përmes një kallëpi për ta bërë atë, tekstura e ushqimit formohet si rezultat i kontaktit me ajrin e nxehtë, duke bërë që avulli në përzierje të zgjerohet dhe të krijohet tekstura e tij karakteristike. Pas skuqjes dhe aromatizimit, marrim patate të skuqura trekëndëshe shumë krokante ose forma të tjera, të cilat janë të njohura për fëmijët dhe të rriturit.

Produktet:
Të gjitha format e Doritos, Nachos, forma të rrumbullakëta, trekëndëshi. Madhësia e produkteve mund të ndryshohet sipas klientëve' Kërkesat

Lëndë e parëal përmakinë për të bërë patate të skuqura misri:
niseshte patate, niseshte misri, niseshte kasava, miell gruri, miell misri etj.

Rrjedha e punës:
Mostrat:
Doritos/bugles/nachos është një ushqim i lehtë i bërë nga pluhuri i misrit, i cili pritet në copa dhe më pas skuqet. Kjo linjë përpunimi mund të bëjë të gjitha llojet e ushqimeve të skuqura (të tilla si kore orizi, patate të skuqura, bugle, rrotulla picash, doritos) bazuar në ndryshimin e kallëpeve dhe teknikës së prodhimit.
Përshkrimi i pajisjes kryesore
Aksesorët kryesorë
Funksioni
Ushqyes kundër bllokimit
Siguron ushqim të barabartë dhe shkarkim të qëndrueshëm të materialeve.
Parakushtues me dy bosht
Mundëson që materialet të qëndrojnë më gjatë në parakushtues dhe njëtrajtshmëri në parapërgatitje, përmirëson shkallën e prekurimit dhe rrit kapacitetin.
Kuti ingranazhi
Përpunuar nga teknologjia e procesit të avancuar ndërkombëtarisht, duke siguruar që makinat të funksionojnë për një kohë të gjatë pa keqfunksionim.
Sistemi i vajosjes dhe ftohjes
Miraton ftohjen e detyruar me filtrim të rafinuar, duke krijuar kushte më të mira pune për kushinetat.
Sistemi i të ushqyerit 
adopton ushqimin e detyruar me spirale të dyfishtë, duke ushqyer në mënyrë uniforme dhe të gjerë.
Vidhosja
 Vidë e kombinuar e segmentuar, e përshtatshme për një gamë të gjerë lëndësh të para. Me funksion vetëpastrimi.
Pajisja e prerjes rrotulluese
Miraton një montim kallëpi (thikë) të varur dhe një pajisje rregulluese të mjeteve mbajtëse lineare për të rregulluar mjetin në mënyrë të sigurt, të saktë dhe të shpejtë.
Kabineti i kontrollit:
Pjesa e kontrollit përdor kontrollin e centralizuar të ekranit me prekje PLC, parametrat e vizualizuar.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është një prodhues profesionist. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,misrimakinë për të bërë patate të skuqura teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Shfaqja e Fabrikës

Ne kemi ambient shumë profesional të punishtes së makinerive ushqimore.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për të bërë doritos.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si CE, ISO 9001,Certifikimi i teknologjisë së lartë nga qeveria kineze.Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.
Klienti dhe ekspozita
Si një prodhues profesionist, Jinan Chenyang Technology Co, Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.makineri për prodhimin e çipave nacho doritos klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëmakineri për prodhimin e çipave nacho doritos?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë a makinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip