VR
 • Detajet e produkteve

Për të ruajtur konkurrencën tonë në treg, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka forcuar aftësitë tona për Kërkim dhe Zhvillim për të përshpejtuar përparimin e zhvillimit të produkteve të reja. Tani, ne njoftojmë se kemi zhvilluar në mënyrë të pavarur doritos çeliku inox për prodhimin e patate të skuqura misri të skuqura bugles nacho makinë e cila është më konkurruese. Ne mund ta prodhojmë këtë produkt sipas specifikave tuaja të sakta. Që nga fillimi ynë, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. janë përpjekur përpara me qëllimin për të qenë një kompani lider në botë. Ne do të fokusohemi më shumë në përmirësimin e aftësive tona për Kërkim dhe Zhvillim dhe përmirësimin e teknologjive në mënyrë që të zhvillojmë produkte më kreative, duke udhëhequr tendencat e industrisë dhe duke na mbajtur konkurrues në treg.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri për të bërë nachoVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Mbretëria e Bashkuar, Italia, Franca, Gjermania, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Afrika e Jugut , Kazakistan, Kirgistan, Nigeri
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:personalizim ose 380V/50HZFuqia:22-110kw ose personalizim
Pesha:5000 kgDimensioni (L*P*H):12000x1600x2300mm ose personalizim
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorurEmri:makinë për të bërë nacho
Materiali:Çelik inoxMotori:Simens
Emri i produktit:Makinë për prodhimin e patate të skuqura misri automatike komerciale të skuqura bugles nachoEnergjia:Elektrike ose Gaz
Avantazhi:Çmim i ulëtShërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimi
Lloji:Vidë e dyfishtëFunksioni:Multifunksionale
Certifikatat:CE, ISO

Makinë për prodhimin e patate të skuqura misri automatike komerciale të skuqura bugles nacho
Emri
Makinë për prodhimin e patate të skuqura misri automatike komerciale të skuqura bugles nacho
Lëndë e parë
niseshte patate, niseshte misri, niseshte kasava, miell gruri, miell misri etj.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Prerës i Përbër -- Fryer automatik -- Aromatizues
Produktet
Të gjitha format e Doritos, forma si rrumbullakët, trekëndësh. 
Madhësia e produkteve mund të ndryshohet sipas klientëve' Kërkesat
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Mostrat
Doritos/bugles është një ushqim rostiçeri i bërë nga pluhuri i misrit, i cili pritet në copa dhe më pas skuqet (ndryshe ato mund të jenë disqe të shtypura nga masa e misrit dhe më pas të skuqen ose të piqen). Kjo linjë përpunimi mund të bëjë të gjitha llojet e ushqimeve të skuqura (të tilla si kore orizi, patate të skuqura, bugle, rrotulla picash, doritos) bazuar në ndryshimin
kallëpët dhe teknikën e prodhimit.Shërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientitShitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakineri për prodhimin e bugraveprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimi dhe studimi, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për të bërë nacho.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Si profesionistmakinë për të bërë nacho të skuqur prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co, Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, Malajzia, Indonezia, Brazili,Indi,dhe kështu me radhë.Disa klientë bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakinë për të bërë nacho të skuqur nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip