Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Ndërsa Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. hyn në një treg më konkurrues, ne e dimë se e vetmja mënyrë për të na mbajtur përpara konkurrentëve të tjerë është të përmirësojmë fuqinë tonë të R&D, të përmirësojmë teknologjitë dhe të zhvillojmë produkte të reja. Makinë ushqimore për mbushjen e bërthamës së ushqimit për mbushjen e bërthamave të misrit të ëmbël Pasi kemi analizuar dinamikën e industrisë dhe kemi hulumtuar zhvillimin e tregut, ne sigurojmë që makina jonë e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit me thekon misri ka përparësi si në pamjen ashtu edhe në performancën e saj. Është projektuar të ketë një strukturë dhe pamje unike, duke e bërë atë shumë tërheqës për klientët potencial. Për më tepër, veçoritë e makinës sonë të ushqimit për mbushjen e bërthamave të snack-it me misër të vogël të ëmbël e bëjnë atë më të vlefshëm.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri ushqimore për mbushjen e bërthamaveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Franca, Brazili, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Sri Lanka, Rumania, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Taxhikistani
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:380V/50HZ ose i personalizueshëmFuqia:48-115 kw ose i personalizueshëm
Pesha:4500 kgDimensioni (L*W*H):16000x4500x2500mm ose të personalizueshme
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorurEmri:Makinë e vogël ushqimore për mbushjen e bërthamave të misrit të ëmbël
Materiali:Çelik inoxMotori:Simens
Emri i produktit:makinë ushqimore për mbushjen e bërthamësEnergjia:Elektrike ose Gaz
Avantazhi:Çmim i ulëtShërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimi
Lloji:Vidë e dyfishtëFunksioni:Multifunksionale
Certifikatat:CE, ISO

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshtemakinë ushqimore për mbushjen e bërthamës?
Bërthamëmakinë mbushëse ushqimore është pajisje ushqimore e hulumtuar dhe zhvilluar nga Chenyang Company. Kjo linjë procesi karakterizohet nga konfigurimi i avancuar teknik, racional, automatizimi i lartë dhe performanca e qëndrueshme. Kjo linjë përpunimi mund të prodhojë të gjitha llojet e produkteve ushqimore të fryra, bukë orizi, ushqime të lëmuara dhe kështu me radhë.

Karakteristikat:
* lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.
* forma të ndryshme, top, tub, shkop, unazë, yll, rrotë, lule dhe forma zemre duke rregulluar kallëpin në makinë.


Lëndë e parëal:
Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si veshje,
krem, çokollatë, pastë frutash, paste hurme, pelte etj si për mbushje.

Rrjedha e punës:
Mostrat:
Makina e ushqimit për mbushjen e bërthamës është përmirësuar dhe zhvilluar bazuar në teknologjinë e përparuar nga kompania e teknologjisë Jinan Chenyang Co., Ltd. Kjo makinë për prodhimin e ushqimeve me misër të fryrë ka veçori të bashkëvendosjes fleksibël, lëndëve të para të aplikuara gjerësisht, ushqimeve të ndryshme dhe funksionimit të lehtë. Është plotësisht automatik nga përzierja, ekstrudimi, formësimi, prerja, tharja deri te aromatizimi me funksionimin me një kalim.
Avantazhet tona
Detajet
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakine per snack misriprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë ushqimore për mbushjen e bërthamës.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakinë ushqimore për mbushjen e bërthamës nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip