Makinë për mbushjen e bërthamës për rostiçeri
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. përputhet me tendencën e zhvillimit të industrisë, integron burimet e brendshme superiore, miraton teknologjinë më të avancuar të prodhimit dhe teknologjinë e prodhimit të industrisë dhe krijon me sukses automatikisht fryrjen e shkallës së misrit të ëmbël, duke përpunuar fryrjen e fryrë duke bërë bërthamën e ekstruderit me dy vida makineri e vogël ushqimore e mbushur me snack me performancë të shkëlqyer dhe cilësi të besueshme. Talentet dhe teknologjia janë faktorë mbështetës të domosdoshëm për makinerinë e vogël të ushqimit për ushqim të lehtë për t'u vlerësuar gjerësisht. Duke mbledhur nevojat e klientëve dhe duke analizuar tendencat, ne kemi shpenzuar shumë në zhvillimin e veçorive të reja dhe të gjithanshme të Makinave të tjera Snack në mënyra inovative. Dhe makina e ushqimit të qenve, makineria e snack-it të fryrë, makina e drithërave të mëngjesit është krijuar për të qenë unike dhe tërheqëse mjaftueshëm për të tërhequr vëmendjen e njerëzve.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe PijeveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Vietnami, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Rusia, Spanja, Maroku, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani, Malajzia
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:chenyang
Tensioni:220v/380v ose i personalizueshëmFuqia:75-180 KW ose i personalizueshëm
Pesha:4000 kgDimensioni (L*W*H):18000x4500x2500mm ose të personalizueshme
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:AutomatikEmri i produktit:Makinë e vogël ushqimore për snack me mbushje bërthamore
Materiali:Çelik inoxNgjyrë:Argjendi
Lënda e parë:Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si veshje,Lloji:Vidë e dyfishtë
Funksioni:MultifunksionaleMarka Inveter:Delta nga Tajvani
Avantazhi:Çmim i ulëtEnergjia:Elektrike ose Gaz
Certifikatat:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshtemakineri e vogël ushqimore me mbushje me bërthamë?
Makina e ekstruderit të ushqimit me mbushje bazë është pajisje ushqimore e hulumtuar dhe zhvilluar nga Chenyang Company. Kjo linjë procesi karakterizohet nga konfigurimi i avancuar teknik, racional, automatizimi i lartë dhe performanca e qëndrueshme. Kjo linjë përpunimi mund të prodhojë të gjitha llojet e produkteve ushqimore të fryra, bukë orizi, ushqime të lëmuara dhe kështu me radhë.

Karakteristikat:
* lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.
* forma të ndryshme, top, tub, shkop, unazë, yll, rrotë, lule dhe forma zemre duke rregulluar kallëpin në makinë.


Lëndë e parëal:
Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si veshje,
krem, çokollatë, pastë frutash, paste hurme, pelte etj si për mbushje.

Rrjedha e punës:
Mostrat:
Makina ushqimore me mbushje bërthamore është përmirësuar dhe zhvilluar bazuar në teknologjinë e avancuar nga kompania e teknologjisë Jinan Chenyang Co., Ltd. Kjo makinë për prodhimin e ushqimeve me misër të fryrë ka veçori të bashkëvendosjes fleksibël, lëndëve të para të aplikuara gjerësisht, ushqimeve të ndryshme dhe funksionimit të lehtë. Është plotësisht automatik nga përzierja, ekstrudimi, formësimi, prerja, tharja deri te aromatizimi me funksionimin me një kalim.
Avantazhet tona
Detajet
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistpërpunimi i shkallës së misritprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë ushqimore të mbushura me bërthamë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakineri ushqimore për ushqime të mbushura me bazë prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakineri e vogël e ushqimit për ushqim të lehtë të mbushur me bërthamë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip