Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Me punonjës me përvojë, profesionistë dhe të mirë-arsimuar, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. është efikase dhe e shkëlqyer në zhvillimin e produkteve, një prej të cilave është linja e përpunimit të ushqimit të ushqimit me mbushje prej çeliku inox 100kg/h-300kg/h qendra e reçelit për mbushjen e bërthamës së misrit. . Ka disa veçori unike. Dhe pikërisht për shkak të pikës së qartë kryesore të shitjes së linjës së përpunimit të ushqimit të ushqimit të ushqimit me mbushje të bërthamës së misrit 100kg/h-300kg/h me reçel inox 100kg/h-300kg/h, produkti jo vetëm që ka një reputacion të lartë në mesin e klientëve, por gjithashtu lejon që produkti të ketë një shkallë e lartë e intimitetit mes klientëve. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. prej kohësh dëshiron të bëhet një nga ndërmarrjet më me ndikim në industri. Aktualisht, ne jemi të zënë me përmirësimin e aftësive tona në prodhimin e produkteve dhe mbledhjen e talenteve, veçanërisht talenteve teknike për të zhvilluar teknologjitë tona kryesore.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri ushqimore për mbushjen e bërthamaveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Itali, Francë, Gjermani, Vietnam, Brazil, Peru, Pakistan, Indi, Meksikë, Rusi, Spanjë, Argjentinë, Korenë e Jugut, Algjeri, Sri Lanka, Bangladesh, Afrikën e Jugut
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit, 1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:E re, e re
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:220V/50Hz ose i personalizueshëmFuqia:48-115 kw ose i personalizueshëm
Pesha:4000 kgDimensioni (L*W*H):18000x4500x2800mm ose të personalizueshme
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Produktivitet i lartëEmri i produktit:Linja e prodhimit të makinës së përpunimit të ushqimit për mbushjen e ushqimit
Materiali:Çelik inoxLënda e parë:Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si shtresë
Inverter:DeltaEnergjia:Elektrike ose Gaz
Lloji:Vidë e dyfishtëAplikacion:mbushja e bërthamës
Ngjyrë:Argjendi

Avantazhet tona
Përshkrimi i produkteve
Emri
Ekstruder snack mbushës bërthamor Makinë ushqimore për mbushjen e bërthamave të linjës së prodhimit të shufrave të drithërave
Lëndë e parë
Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj si lyerje, krem, çokollatë, pastë frutash, paste hurma, pelte etj si për mbushje
Produktet
Bar i mbushur me çokollatë, jastëk i mbushur me krem, kek me oriz, bar drithëra, snacks me fletë etj.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Mbushës bërthamor -- Formues -- Ngritës -- Tharëse -- Aromatizues -- Paketim
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Emri
Mikser i madh
Mikser i vogël
Fuqia e instaluar
7.5 kw
4 kw
Konsumi i energjisë
6 kw
3.2 kw
Prodhimi
600 kg/h
400 kg/h
Madhësia
1.4x0.7x1.4m
1x0.6x1.2m
Emri
Transportues me vidë
Fuqia e instaluar
1.1 kw
Prodhimi
600 kg/h
Madhësia
3 m
Shpejtësia e rrotullimit
350 r/min
Emri
Ekstruder me vidë të dyfishtë
Model
CY65,CY70,CY62,CY72
Fuqia e instaluar me gaz
75 kw, 115 kw, 115 kw, 180 kw
Diametri i vidës
65 mm, 70 mm, 62 mm, 72 mm
Prodhimi
120 kg/h-400 kg/h
Emri
Mbushës bërthamor
Metoda e ngrohjes
Elektricitet
Fuqia
4 kw
Funksioni
ushqyerja efektive dhe e qëndrueshme e të gjitha llojeve të materialeve bazë.
Emri
Shaper me shumë funksione
Fuqia
1.65 kw
Metoda e ngrohjes
elektricitet
Prodhimi
120 kg/h-400 kg/h
Madhësia
1500X800X1300mm
Emri
Tharëse
Model
CYK-III,CYK-IV,CYL-IV,etj
Metoda e ngrohjes
energji elektrike, gaz
Prodhimi
120 kg/h-400 kg/h
Materiali
çelik inox
Emri
Linja e aromës së dyfishtë
Fuqia lëvizëse
4.8 kw
Metoda e ngrohjes
Elektricitet
Prodhimi
250 kg/h-350 kg/h
Madhësia
6500x2000x2800mm
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakinë ushqimore për mbushjen e bërthamësprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përLinja e prodhimit të barit të drithërave.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi pas shitjes:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistEkstruder i ushqimit për mbushjen e bërthamës prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a  makinë ushqimore për mbushjen e bërthamës nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip