Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Zbatimi i teknologjisë në procesin e prodhimit të produktit rezulton të jetë shumë i dobishëm. Duke shfaqur stabilitet dhe qëndrueshmëri, ekstruderi me dy dhe me një vidë që përtypet fabrika e makinerive për prodhimin e ëmbëlsirave të qenve të vegjël është e përshtatshme për fushën(et) e Makinave të Përpunimit të Ushqimit për Kafshët. Cilësia e impiantit të makinerive të prodhimit të ekstruderit binjak dhe me një vidë për përtypjen e ëmbëlsirave të qenve të vegjël është në nivelin kryesor në industri dhe është i pandashëm nga puna e palodhur dhe inovacioni i personelit teknik të shquar. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë të punojë shumë për të përmirësuar aftësitë tona në fuqinë dhe teknologjitë K&Zh sepse ato janë konkurrenca thelbësore e kompanisë sonë. Ne synojmë t'u ofrojmë klientëve produktet më të kënaqshme dhe me kosto efektive me përpjekjet tona të plota.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri për përgatitjen e qenveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Franca, Gjermania, Vietnami, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Spanja, Tajlanda, Kenia, Argjentina, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Sri Lanka, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani, Australi
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:QeniTensioni:380V/50HZ ose personalizim
Fuqia:30 kw ose personalizimPesha:4000 kg
Dimensioni (L*W*H):25000*4500*2500mm ose personalizimGarancia:1 vit
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Makinë për përgatitjen e ekstruderit me vidë me çmim të fabrikës për përtypjen e qenit të vogëlEmri i produktit:Makinë për përgatitjen e qenve
Kapaciteti:80-200 kg/hNgjyrë:Argjendi
Materiali i makinës:Çelik inox 201 304Marka e motorit:Simens
Inverter:DeltaPjesë elektrike:Schneider
Burimi i energjisë:ElektricitetAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë

Përshkrimi i produkteve
Emri
Makinë për përgatitjen e ekstruderit me vidë me çmim të fabrikës për përtypjen e qenit të vogël
Lëndë e parë
Miell misri, pluhur misri, miell kockash, miell peshku.
Produktet
Shumë lloje formash si shkop, kockë, dyngjyrësh, dy shije, etj.
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Rrjedha e punës
Mostrat
Përtypja e qenve merr niseshtenë si lëndë të parë me konfigurim shkencor dhe është nxjerrë nga ekstruderi, mund të bëhet në shumë lloje formash si shkop, kockë, dyngjyrësh, dy shije, etj. Ky lloj ushqimi jo vetëm që ofron proteina, yndyrë, vitaminë, ushqim për qentë, por edhe të kënaqë hobi natyrës qen.
Detajet
Përparësitë tona
Shërbimet tonaShërbimet para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientitShitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distancë nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd eshte nje makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantaMakinë për prodhimin e trajtave të qenve projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakinë për përgatitjen e qenve.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëMakinë për prodhimin e trajtave të qenve?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip