VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka qenë duke u fokusuar në zhvillimin e produkteve rregullisht, nga të cilat makina e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit me thekon misri është më e reja. Është seria më e re e kompanisë sonë dhe pritet t'ju befasojë. Makinë për përpunimin e thekave të misrit të pjekur Makinë për prodhimin e thekonave të misrit Linja e përpunimit të thekonave të misrit me çmim të arsyeshëm, performancë të shkëlqyer dhe cilësi të shkëlqyer, ajo ka fituar njohje të gjerë nga klientët. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. prej kohësh dëshiron të bëhet një nga ndërmarrjet më me ndikim në industri. Aktualisht, ne jemi të zënë me përmirësimin e aftësive tona në prodhimin e produkteve dhe mbledhjen e talenteve, veçanërisht talenteve teknike për të zhvilluar teknologjitë tona kryesore.

Kushti:I riEmri i markës:Chenyang
Viti:2022Numri i modelit:CY65, CY70, CY62, CY72
Dimensioni (L*W*H):23*1.2*0.6mPesha:1200 kg
Vendi i origjinës:Shandong, KinëNota automatike:Automatik
Tensioni:380V/50HZ ose i personalizueshëmFuqia:110-220 kw ose i personalizueshëm
Kapaciteti i makinerive:120-300 kg/hMakinat kryesore:Fryer, Mikser, Tharëse, Ekstruder
Tipi i produktit:Corn flakesMotori:ABB, siemens
Materiali i makinës:Çelik inox 201 304Materiali i vidhave:38CrMoAl
Energjia:elektrike ose me avullFjalë kyçe:Linja e përpunimit të flaksit të misrit
Ngjyrë:ArgjendiAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Inverter:DeltaGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Certifikatat:CE ISO

Avantazhet tona
Përshkrimi i produkteve
Cfare eshte Linja e përpunimit të flaksit të misrit?
Linja e prodhimit të thekonave të misrit aplikohet për të bërë thekon misri, ushqime me drithëra për mëngjes, ushqime të zakonshme me pudre misri me forma dhe shije të ndryshme. i avancuar në të njëjtën kohë. Është një zbulim i madh për të zgjidhur problemet në lidhje me materialin ngjitës në rul, prodhim të ulët të presimit të thekoneve, shkallë të ulët të formësimit, shije të dobët etj.

Lënda e parë:
Gris misri (pluhur), miell gruri, miell orizi, miell tërshërë, ushqime të tjera me drithëra.

Rrjedha e punës:

Produkti përfundimtar:
Corn flakes janë një lloj mëngjesi me vlera të larta ushqyese. Ai shërben gjithmonë si drithëra mëngjesi të përzier me qumësht kafeje. Por mund të jetë edhe një lloj ushqimi për kohën e lirë. Thjesht duke ndryshuar kokrrat ose duke zgjedhur procesin e përshtatshëm të prodhimit, mund të disponohen drithëra mëngjesi në forma të ndryshme si unazë, top, flake, yll, shkronja etj.
Detajet
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistMakinë për prodhimin e thekonave të misritprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakinë për përpunimin e thekonave të misrit.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi pas shitjes:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistLinja e përpunimit të flaksit të misrit prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë aMakinë për përpunimin e thekonave të misrit nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip