Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Në këtë epokë, është e nevojshme që çdo ndërmarrje, duke përfshirë Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., të përmirësojë fuqinë tonë të R&D dhe të zhvillojë produkte të reja në baza të rregullta. Bazuar në vendimmarrjen strategjike shkencore, të drejtuar nga aftësitë e forta operative dhe të drejtuara nga teknologjia dhe aftësitë K&Zh, produktet e zhvilluara dhe të prodhuara kanë pozicionim dhe qëllime të qarta. Pas vlerësimit të nevojave të klientëve dhe tregut, ne kemi bërë me sukses Cornflakes makineritë e misrit për prodhimin e drithërave të mëngjesit që pajisjet e prodhimit të drithërave të mëngjesit kanë disa avantazhe të jashtëzakonshme, të cilat të gjitha mund të ndihmojnë për ta bërë atë të dallohet në treg. Për më tepër, pamja e saj është shumë e theksuar gjithashtu. Dizajnerët tanë krijues e bëjnë produktin unik në pamjen e tij duke mbajtur nga afër trendet më të fundit të industrisë.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e ushqimit dhe pijeve, pajisje për prodhimin e drithërave të mëngjesit, pajisje për prodhimin e thekonave të misrit, makineri për drithërat e misritVendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanadaja, Franca, Gjermania, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:personalizimi ose 220V/50HzFuqia:100kw/220kw ose i personalizueshëm
Pesha:7500 kgDimensioni (L*W*H):33000x1200x2500mm ose të personalizueshme
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:AutomatikEmri:pajisje për prodhimin e drithërave për mëngjes
Materiali:Çelik inoxNgjyrë:Argjendi
Motori:SimensProdhimi:120-300 kg/h
Fjalë kyçe:pajisje për prodhimin e drithërave të mëngjesitEnergjia:Elektrike ose Gaz
Automatizimi:Auto i plotëShërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimi
Avantazhi:Efikasitet i lartë

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshtethekon misridrithërat e mëngjesitmakinë për të bërë?
Makina me thekon misri zakonisht përdor pluhur misri dhe drithëra të tjera si lëndë të parë kryesore, përmes përzierjes, ekstrudimit, pjekjes, veshjes, tharjes dhe ftohjes, për të marrë thekon misri krokante. Thekonja e fundit është drithëra shumë e shijshme e mëngjesit, e cila është një lloj ushqimi i përshtatshëm ushqyes. Pas bluarjes së sheshtë, produktet përfundimtare janë të lehta për t'u gatuar dhe tretur.

Lëndë e parëa:
Pluhur misri, mund të bëhet në forma të ndryshme, një zgjedhje e shëndetshme për mëngjesin tuaj me qumësht.

Rrjedha e punës:
Mostrat:
Corn flakes është një lloj ushqimi krokan, i cili përdoret mielli i grurit si lëndë e parë bazë. Nga linja e përpunimit përpunohet për të copëtuar ushqimin e menjëhershëm i cili shtypet nga grimcat. Thekonet e misrit jo vetëm që mund të forcojnë shumë elementë gjurmë, siç janë vitaminat dhe mineralet, por gjithashtu shtojnë kakao dhe sheqer. Pasi të shtoni në kafe, qumësht, kos ose pije funksionale. Fëmijët mund ta hanë gjithashtu si ushqim të ëmbël dhe të brishtë për kohën e lirë.
Detajet
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientitShitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është një prodhues profesionist. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,makineri për prodhimin e flaksit të misrit teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë prodhimi të veçantë të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përpajisje për drithërat e mëngjesit.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përMakinë Cornflakes nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë corn flakes prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakineri për prodhimin e flaksit të misrit nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip