VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. përputhet me trendin e zhvillimit të industrisë, integron burimet e brendshme superiore, miraton teknologjinë më të avancuar të prodhimit dhe teknologjinë e prodhimit të industrisë dhe krijon me sukses makineri ushqimore Corn flakes, makineri për përpunimin e flakëve të misrit, fabrikën e linjës së përpunimit të thekoneve të misrit me performancë të shkëlqyer dhe cilësi të besueshme. Është projektuar me delikatesë për të qenë në përputhje me standardet e industrisë. Ne kemi qenë në tregti për më shumë se shumë vite dhe jemi një biznes i mirëformuar me përvojë dhe ekspertizë të pasur.

Kushti:I riEmri i markës:Chenyang
Viti:2022Numri i modelit:CY65, CY70, CY62, CY72
Dimensioni (L*W*H):33000x1200x2500mm ose të personalizueshmePesha:8000 kg
Vendi i origjinës:Shandong, KinëNota automatike:Automatik
Tensioni:220V/380V ose i personalizueshëmFuqia:110-220 KW ose i personalizueshëm
Kapaciteti i makinerive:120-300 KG/HMakinat kryesore:Fryer, Mikser, Tharëse, Ekstruder
Tipi i produktit:thekon misriShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Emri i produktit:makine per perpunimin e thekeve misri fabrika e linjes se perpunimit te thekeve te misritlëndë e parë:pluhur misri
materiali:Çelik inox 201/304Ngjyrë:Argjendi
Raporti i testit të makinerive:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Inverter:DeltaAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Certifikimi:CE ISO

Avantazhet tona
Përshkrimi i produkteve
Cfare eshte makineri për përpunimin e flaksit të misrit?
Linja e prodhimit të thekonave të misrit aplikohet për të bërë thekon misri, ushqime me drithëra për mëngjes, ushqime të zakonshme me pudre misri me forma dhe shije të ndryshme. i avancuar në të njëjtën kohë. Është një zbulim i madh për të zgjidhur problemet në lidhje me materialin ngjitës në rul, prodhim të ulët të presimit të thekoneve, shkallë të ulët të formësimit, shije të dobët etj.

Lënda e parë:
Gris misri (pluhur), miell gruri, miell orizi, miell tërshërë, ushqime të tjera me drithëra.

Rrjedha e punës:

Produkti përfundimtar:
Corn flakes janë një lloj mëngjesi me vlera të larta ushqyese. Ai shërben gjithmonë si drithëra mëngjesi të përzier me qumësht kafeje. Por mund të jetë edhe një lloj ushqimi për kohën e lirë. Thjesht duke ndryshuar kokrrat ose duke zgjedhur procesin e përshtatshëm të prodhimit, mund të disponohen drithëra mëngjesi në forma të ndryshme si unazë, top, flake, yll, shkronja etj.
Detajet
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistlinja e përpunimit të con flakesprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakineri ushqimore Corn flakes.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi pas shitjes:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakineri për përpunimin e flaksit të misrit prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë alinja e përpunimit të con flakes nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip