Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. është një prodhues i preferuar në industrinë e linjave të përpunimit të ushqimit. Inovacioni është në thelb të vlerës që ne u ofrojmë klientëve tanë. Linja e prodhimit të korn flakes me cilësi të lartë Linja e përpunimit të con flakes corn flakes Prodhimi i makinerive mbështetet në aftësi të forta kërkimi dhe zhvillimi dhe një imazh të mirë të markës. Duke u kthyer në ditët e mira të vjetra, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka bërë çmos për të arritur qëllimin tonë për t'u shërbyer klientëve me produkte dhe shërbime cilësore. Në të ardhmen, ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona dhe të përmirësojmë teknologjitë për të ofruar produkte më shumë dhe më të mira për të kënaqur nevojat në rritje të klientëve.

Kushti:I riEmri i markës:Chenyang
Viti:2022Numri i modelit:CY65 (120-150 kg/orë), CY70 (200-250 kg/orë), CY62 (150-200 kg/orë), CY72 (250-300 kg/orë)
Dimensioni (L*W*H):33000x1200x2500mm ose personalizimPesha:7000 kg
Vendi i origjinës:Shandong, KinëNota automatike:Automatik
Tensioni:Personalizimi 220v/380vFuqia:Përshtatje 110-220 kw
Kapaciteti i makinerive:120-300 kg/hMakinat kryesore:Fryer, Mixer, Extruder, Tharëse, Makinë flaking
Tipi i produktit:Produktet e grurit, thekon misrimateriali:çelik inox 201 304
lëndë e parë:pluhur misri, pluhur oriziaplikoni:drithëra, thekon misri
Ngjyrë:ArgjendiLloji i rostiçeri:hani direkt ose me qumësht
Motori:Siemens ABBShërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimi
Garancia e komponentëve bazë:1 vitAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Certifikatat:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshtecorn flakes Makineri për të bërë?
Makina me thekon misri zakonisht përdor pluhur misri dhe drithëra të tjera si lëndë të parë kryesore, përmes përzierjes, ekstrudimit, pjekjes, veshjes, tharjes dhe ftohjes, për të marrë thekon misri krokante. Thekonja e fundit është drithëra shumë e shijshme e mëngjesit, e cila është një lloj ushqimi i përshtatshëm ushqyes. Pas bluarjes së sheshtë, produktet përfundimtare janë të lehta për t'u gatuar dhe tretur.

Lëndë e parëal:
Pluhur misri, mund të bëhet në forma të ndryshme, një zgjedhje e shëndetshme për mëngjesin tuaj me qumësht.

Rrjedha e punës:
Mostrat:
Corn flakes është një lloj ushqimi krokan, i cili përdoret mielli i grurit si lëndë e parë bazë. Nga linja e përpunimit përpunohet për të copëtuar ushqimin e menjëhershëm i cili shtypet nga grimcat. Thekonet e misrit jo vetëm që mund të forcojnë shumë elementë gjurmë, siç janë vitaminat dhe mineralet, por gjithashtu shtojnë kakao dhe sheqer. Pasi të shtoni në kafe, qumësht, kos ose pije funksionale. Fëmijët mund ta hanë gjithashtu si ushqim të ëmbël dhe të brishtë për kohën e lirë.
Detajet
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientitShitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një prodhues profesionist. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,linja e përpunimit të con flakes teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë prodhimi të veçantë të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përLinja e prodhimit të flakes misri.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përcorn flakes Makineri për të bërë nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistlinja e përpunimit të con flakes prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakineri për prodhimin e flaksit të misrit nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip