Oriz artificial/qull i menjëhershëm/Machi oriz ushqyes
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. përputhet me tendencën e zhvillimit të industrisë, integron burimet e brendshme superiore, miraton teknologjinë më të avancuar të prodhimit dhe teknologjinë e prodhimit të industrisë dhe krijon me sukses linjën e përpunimit të orizit të artë të linjës së përpunimit të orizit artificial, pajisje ushqimore të orizit me pajisje të shkëlqyera performancë dhe cilësi të besueshme. Është vërtetuar se teknologjitë e nivelit të lartë mund të kontribuojnë në procesin e prodhimit me efikasitet të lartë. Në fushën(et) e Makinave të Prodhimit të Produkteve të Grurit, pajisje ushqimore artificiale e orizit të linjës së përpunimit të orizit të artë, pajisjet e menjëhershme të orizit pranohen gjerësisht nga përdoruesit. Në aspektin e dizajnit të produktit, ekipi ynë i dizajnit i kushton gjithmonë vëmendje shijeve të klientëve dhe tendencave të industrisë. Falë kësaj, pajisja jonë e linjës së përpunimit të orizit të artë të linjës së përpunimit të orizit artificial ushqimor artificial mund të tërheqë plotësisht vëmendjen e njerëzve me pamjen e saj unike. Për më tepër, është performancë e shkëlqyer, duke e bërë atë të vlefshme për investimin.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e ushqimit dhe pijeve, pajisje e menjëhershme e orizit, linjë e përpunimit të orizit të artë, makineri ushqimore artificiale e orizitVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Kanada, Turqi, Mbretërinë e Bashkuar, Itali, Francë, Filipine, Brazil, Peru, Arabi Saudite, Indonezi, Pakistan, Indi, Meksikë, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Kenia, Argjentinë, Korenë e Jugut, Kolumbi, Rumani, Bangladesh, Jug Afrikë, Kazakistan, Ukrainë, Kirgistan, Taxhikistan, Malajzi, Australi
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg / orë, 250 kg / orë, 350 kg / orë, 120 kg / orë, 180 kg / orë
Lloji:oriz i menjëhershëmVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:220v-380v sipas kërkesave tuaja
Fuqia:110KW sipas kerkesave tuajaDimensioni (L*W*H):34000*1400*2800mm ose i personalizueshëm
Pesha:10000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Emri i produktit:Pajisje ushqimore artificiale të orizit të artë të linjës së menjëhershme të orizitMateriali:304 Çelik inox
Lënda e parë:oriz i thyer, pluhur orizi dhe kështu me radhëNgjyrë:Copëza
Motori:SimensKapaciteti:150-350 KG/H
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEnergjia:Gazi i Energjisë Elektrike
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike videoCertifikimi:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
NR.
Emri
Pajisje ushqimore artificiale të orizit me linjë të përpunimit të orizit të artë, pajisje të menjëhershme të orizit
1
Lëndë e parë
miraton miell misri, pluhur orizi si lëndë të para.
2
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Ekran dridhje --- Transportues ajri --- Tharëse -- Transportues ftohës
3
Produktet
oriz artificial, oriz ushqyes, oriz i artë, oriz i fortifikuar, etj
4
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose si klient’s kërkesë
5
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Aksesorët kryesorë
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Mostrat
Makinë orizi ushqyesemerr si lëndë të parë orizin, melin, orizin e zi, hikërrorin dhe të gjitha llojet e misrave dhe drithërave dhe e bën përbërjen e vitaminave, proteinave dhe mineraleve të përziera, të ekstruduara, pastaj mund të bëhet sërish pamja e orizit. Ky proces është i lehtë dhe i përshtatshëm dhe ka të njëjtën metodë të ngrënshme si orizi natyral.
Avantazhet tona
Pse na zgjodhet ne?
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistpajisje të menjëhershme të orizitprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përlinja e përpunimit të orizit të artë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikime dhe shërbim pas shitjes
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përmakineri ushqyese orizi nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Shërbimi pas shitjes
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistMakinë ushqyese artificiale të orizit prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. A jeni jupajisje të menjëhershme të orizit prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë alinja e përpunimit të orizit të artë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip