Oriz artificial/qull i menjëhershëm/Machi oriz ushqyes
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. është në gjendje të ofrojë një gamë cilësore të makinerive ushqimore për prodhimin e qullëve të çastit. Ekipi përdor pajisjet më të avancuara të prodhimit dhe teknologjinë e pavarur të kërkimit dhe zhvillimit për të minimizuar ciklin e zhvillimit të makinerisë ushqimore të makinerisë së prodhimit të qullit të menjëhershëm të makinerisë së prodhimit të qullit dhe për të siguruar cilësi të lartë dhe besueshmëri të fortë të produktit. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të udhëhiqet gjithmonë nga kërkesa e tregut dhe do të respektojë dëshirat e klientëve. Bazuar në reagimet e dhëna nga klientët, ne do të bëjmë ndryshime në përputhje me zhvillimin e produktit tonë në mënyrë që të prodhojmë produktet më të kënaqshme dhe fitimprurëse.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri për bërjen e qullëve ushqyese, makineri për bërjen e qullëve të çastitVendndodhja e sallës së ekspozitës:Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Uzbekistani
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg / orë, 250 kg / orë, 350 kg / orë, 120-150 kg / orë
Lloji:qull ushqyeseVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:220v-380v sipas kërkesës tuaj
Fuqia:110 kw sipas kerkeses suajDimensioni (L*W*H):34000*1400*2800mm sipas kerkeses suaj
Pesha:9220 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:Makinë qull i çastit për të bërë qull ushqimor
marka e motorit:simensinverter:Delta
Lënda e parë:Oriz, meli, oriz i zi, hikërrorAplikacion:qull i menjëhershëm
Materiali:304 Çelik inoxNgjyrë:E argjendtë
fjalë kyçe:makinë për prodhimin e qullës ushqyeseAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë

Përshkrimi i produkteve
Emri
Makinë për bërjen e qullit të çastit Makinë ushqimore për prodhimin e qullës Makinë qull të çastit
Lëndë e parë
Oriz, meli, orizi i zi dhe të gjitha llojet e drithërave dhe drithërave.
Rrjedha e punës
Mikser--Transvejer me vidhos--Ekstruder-- Ekran dridhje---Transportues ajri---Tharrese---Transporter ajri---Furra me mikrovale industriale---Transporter ftohes
Produktet
Qull artificial, qull ushqyes, qull i menjëhershëm, etj
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Mostrat
Makina e bërjes së qullës së orizit të menjëhershëm të ushqimit është studiuar në lidhje me humbjen e elementeve ushqyese në oriz që prodhohet nga përpunimi tradicional i orizit. Orizi dhe ai'Nënproduktet mund të prodhohen në ushqime shumë ushqyese duke shtuar përbërës shtesë ushqyes pas gatimit me nxjerrje.
Avantazhet tona
Pse na zgjodhet ne?
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakinë qull të çastitprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për prodhimin e qullës ushqyese.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikime dhe shërbim pas shitjes
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përMakinë për prodhimin e qullit të çastit nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Shërbimi pas shitjes
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistMakinë ushqimore artificiale për qull prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. A jeni jupajisje të menjëhershme të orizit prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë aMakinë për prodhimin e qullit të çastit nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip