Oriz artificial/qull i menjëhershëm/Machi oriz ushqyes
VR
 • detajet e produktit

Investimi ynë i rëndë në produktin R&D më në fund u shpagua. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka prezantuar me sukses një seri të re produktesh, përkatësisht linjën e prodhimit të qullës ushqyese me ekstruder artificial të orizit artificial. Është krejtësisht unik në disa aspekte, duke përfshirë pamjen, veçoritë dhe aplikacionet e tij. Pasi u lançua linja e prodhimit të qullës ushqyese të makinës artificiale të ekstruderit të orizit artificial, shumica e klientëve kanë dhënë reagime pozitive, duke besuar se ky lloj produkti përmbush pritshmëritë e tyre për produkte me cilësi të lartë. Falë karakteristikave të shumta që janë testuar nga inspektorët tanë QC, makina e ushqimit të qenve, makina e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit ka një aplikim të gjerë në fusha të ndryshme, kryesisht duke përfshirë oriz artificial/qull të menjëhershëm/oriz ushqyes. Ne kemi një besim të fortë se aplikimi i gjerë i produktit do ta shtyjë industrinë të zhvillohet dhe të përparojë me shpejtësi.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, linja e prodhimit të qullës ushqyese, makineri artificiale për orizVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Kanada, Mbretëria e Bashkuar, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Algjeria, Sri Lanka, Bangladesh, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani, Malajzia, Australia
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg / orë, 250 kg / orë, 350 kg / orë, 120 kg / orë
Lloji:Të tjeraVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:220V/50HZ ose 380V/50HZ
Fuqia:135.5 KWDimensioni (L*W*H):34000*1400*2800mm sipas kerkeses suaj
Pesha:8500 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Automatik
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitmateriali:çelik inox
Emri i produktit:Linja e prodhimit të qullës ushqyese të makinës artificiale të orizitNgjyrë:Argjendi
Energjia:Energjia elektrike Gaz avulli me naftëShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video
Fjalë kyçe:linja e prodhimit të qullës ushqyeseAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Produkti përfundimtar:ushqim oriz oriz i menjëhershëm oriz i artëCertifikimi:CE ISO


Linja e prodhimit të qullës ushqyese të makinës artificiale të ekstruderit artificial të orizit
Emri
 Makinë ushqyese të menjëhershme orizi Makinë artificiale të orizit
Lëndë e parë
Miraton miell misri, pluhur orizi si lëndë të para.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Ekran dridhje --- Transportues ajri --- Tharëse -- Transportues ftohës
Produktet
Oriz artificial, oriz ushqyes, oriz i artë, oriz i fortifikuar, etj
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose sipas kërkesës së klientit
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Emri
Linja e prodhimit të qullës ushqyese
Lëndë e parë
Oriz, meli, orizi i zi dhe të gjitha llojet e drithërave dhe drithërave.
Rrjedha e punës
Mikser--Transvejer me vidë--Ekstruder-- Ekran dridhjesh---Transportues ajri---Tharës---Transvejer ajri---Furrë me mikrovalë industriale---Transporter ftohës
Produktet
Qull artificial, qull ushqyes, qull i menjëhershëm, etj
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose sipas kërkesës së klientit
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Mostrat:
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistlinja e prodhimit të qullës ushqyeseprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë të projektimit të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përmakineri ushqyese orizi.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi pas shitjes:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i pajisjeve transporti në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.

Si profesionist makineri e menjëhershme e orizit prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, Malajzia, Indonezia, Brazili, India, etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakinë artificiale të orizit nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip