Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Me aftësinë e fortë të kërkimit dhe zhvillimit të produktit, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. siguron që produktet e reja të lansohen rregullisht. Produkti ynë i ri Makina e përpunimit të çastit të ushqimit artificial të orizit të fortifikuar është një seri krejtësisht e re dhe ka karakteristika të ndryshme. Përvoja e pasur e akumuluar dhe aftësitë e forta të inovacionit teknologjik e kanë mbajtur Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. në ballë të tregut, dhe makineria artificiale e fortifikuar e përpunimit të qullit të menjëhershëm të ushqimit të orizit e zhvilluar i ka zgjidhur në mënyrë të përsosur pikat e dhimbjes së industrisë dhe tregut. Kërkimi dhe zhvillimi i makinës së përpunimit të menjëhershëm të ushqimit artificial të orizit të fortifikuar ka përmirësuar më tej konkurrencën e kompanisë në treg.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e ushqimit dhe pijeve, makineri për përpunimin e qullit të menjëhershëm, makinë orizi artificial të fortifikuarVendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani, Malajzia
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg / orë, 250 kg / orë, 350 kg / orë, 120 kg / orë
Lloji:Oriz, vidë të dyfishtëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:220-450v ose i personalizueshëm
Fuqia:110 kw ose i personalizueshëmDimensioni (L*W*H):34000*1400*2800mm ose i personalizueshëm
Pesha:8500 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorur
Emri:Makinë artificiale e fortifikuar e përpunimit të qullës së çastit të ushqimit të orizitMateriali:Çelik inox
Motori:SimensFjalë kyçe:makinë për përpunimin e qullit të çastit
Energjia:Elektrike ose GazAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimiFunksioni:Multifunksionale
Certifikatat:CE, ISO

Emri
Makinë ushqimore me oriz artificial të fortifikuar
Lëndë e parë
Miraton miell misri, pluhur orizi si lëndë të para.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Ekran dridhje --- Transportues ajri --- Tharëse -- Transportues ftohës
Produktet
Oriz artificial, oriz ushqyes, oriz i artë, oriz i fortifikuar, etj
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Emri
Makinë për përpunimin e qullit të çastit
Lëndë e parë
Oriz, meli, orizi i zi dhe të gjitha llojet e drithërave dhe drithërave.
Rrjedha e punës
Mikser--Transvejer me vidë--Ekstruder-- Ekran dridhjesh---Transportues ajri---Tharës---Transvejer ajri---Furrë me mikrovalë industriale---Transporter ftohës
Produktet
Qull artificial, qull ushqyes, qull i menjëhershëm, etj
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Mostrat:
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionisti menjëhershëm linja e prodhimit të qullitprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimi dhe studimi, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përUshqim i fortifikuar i orizit artificial makinë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi pas shitjes:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.

Si profesionistmakinë për përpunimin e qullit të çastit prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co, Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, Malajzia, Indonezia, Brazili,Indi,dhe kështu me radhë.Disa klientë bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë aMakinë ushqimore me oriz artificial të fortifikuar nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip