Oriz artificial/qull i menjëhershëm/Machi oriz ushqyes
VR
 • detajet e produktit

Makina e menjëhershme e prodhimit të orizit me cilësi të lartë e linjës së prodhimit të menjëhershëm të orizit e lançuar nga Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka një pozicionim të qartë dhe është një produkt i krijuar për të zgjidhur pikat e dhimbjes së industrisë. Teknologjia zakonisht miratohet për projektimin dhe prodhimin e produktit. Për sa i përket shërbimit dhe prakticitetit të saj, linja e prodhimit të menjëhershëm të orizit makineri me cilësi të lartë të çastit të orizit mund të shihet zakonisht në fushën(et) e Makinave të Prodhimit të Kokrrave. Dizajni i makinës së prodhimit të menjëhershëm të orizit të linjës së menjëhershme të prodhimit të orizit me cilësi të lartë, mendohet me kujdes se i përshtatet trendit të tregut, duke na mbajtur një hap përpara nga prodhuesit e tjerë. Është bërë nga lëndë të para që janë testuar nga inspektorët tanë të QC. Duke i përpunuar ato materiale me teknologji të përmirësuara, ne sigurojmë që produkti të ketë kaq shumë përparësi. Makina ushqimore për qen, makineri për ushqime të fryra, makina e drithërave të mëngjesit me drithëra misri do të sjellë komoditet dhe përfitime për klientët.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, linjë e menjëhershme e prodhimit të orizit, makinë për prodhimin e qullit të menjëhershëm, makineri e menjëhershme e orizitVendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut , Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani, Malajzia
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg / orë, 250 kg / orë, 350 kg / orë, 120 kg / orë, 120-250 kg / orë
Lloji:orizVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:220V/50HZ ose 380V/50HZ ose i personalizueshëm
Fuqia:110 KW ose i personalizueshëmDimensioni (L*W*H):48000*1400*3200mm ose i personalizueshëm
Pesha:8500 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Emri i produktit:Makinë e menjëhershme e prodhimit të qullit të linjës së prodhimit të orizitShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierët në dispozicion jashtë shtetit
Fjalë kyçe:linjë e menjëhershme e prodhimit të orizitmateriali:çelik inox
Motori:SimensNgjyrë:Argjendi
Energjia:Energjia elektrike Gaz avulli me naftëShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video
certifikatat:CE ISOAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë


Emri
Linja e prodhimit të menjëhershëm të orizit të makinës së menjëhershme të orizit
Lëndë e parë
Miraton miell misri, pluhur orizi si lëndë të para.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Ekran dridhje --- Transportues ajri --- Tharëse -- Transportues ftohës
Produktet
Oriz artificial, oriz ushqyes, oriz i artë, oriz i fortifikuar, etj
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose sipas kërkesës së klientit
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Emri
Makinë për prodhimin e qullit të çastit
Lëndë e parë
Oriz, meli, orizi i zi dhe të gjitha llojet e drithërave dhe drithërave.
Rrjedha e punës
Mikser--Transvejer me vidë--Ekstruder-- Ekran dridhjesh---Transportues ajri---Tharës---Transvejer ajri---Furrë me mikrovalë industriale---Transporter ftohës
Produktet
Qull artificial, qull ushqyes, qull i menjëhershëm, etj
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose sipas kërkesës së klientit
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Mostrat:
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistMakinë për prodhimin e qullit të çastitprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë të projektimit të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën për makineri e menjëhershme e orizit.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi pas shitjes:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i pajisjeve transporti në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.

Si profesionist linjë e menjëhershme e prodhimit të orizit prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, Malajzia, Indonezia, Brazili, India, etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë aoriz i menjëhershëm linjë prodhimi nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip