VR
 • detajet e produktit

Zbatimi i teknologjisë në procesin e prodhimit të produktit rezulton të jetë shumë i dobishëm. Duke shfaqur qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri, makineri për fryrjen e orizit me cilësi të lartë, makineri e vogël për prodhimin e orizit të fryrë, makineria e fryrjes së orizit është e përshtatshme për fushat e makinerive të tjera snack. Makina e fryrjes së orizit me cilësi të lartë Makina e vogël për prodhimin e orizit të fryrë Makina për pjekje orizi është rezultat i teknologjive të nivelit të lartë. Me zgjerimin e vazhdueshëm të gamës së aplikimit të saj në Makinat e Tjera Snack, kërkesat e saj po rriten me shpejtësi çdo vit. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të mbajë ritmin me valën dhe do të fokusohet në përmirësimin e teknologjive, duke krijuar dhe prodhuar produkte që i përshtaten më mirë nevojave të klientëve. Ne synojmë të udhëheqim trendet e tregut një ditë.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, makineri për puçrra oriziVendndodhja e sallës së ekspozitës:Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Spanja, Tajlanda, Maroku, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani , Kirgistani, Uzbekistani, Malajzia
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:380V 50HZ ose i personalizueshëmFuqia:22-160 KW ose i personalizueshëm
Pesha:4200 kgDimensioni (L*W*H):30000x5000x2400mm ose të personalizueshme
Viti:2022Garancia:12 muaj
Pikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorurMateriali:304 Çelik inox
Lënda e parë:miell misri, miell gruri, miell orizi dhe miell drithëra të tjera etj.Ngjyrë:Argjendi
Burimi i energjisë:Energji elektrike, gazMarka e motorit:Simens
Inverter:DeltaKapaciteti:100-1000 kg/h
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje në internetFjalë kyçe:makine per fryrje orizi
Avantazhi:Funksionim i lehtë Performancë e lartë


Përshkrimi i produkteve
Emri
Makinë për fryrjen e orizit me cilësi të lartë Makinë për pjekjen e orizit
Lëndë e parë
miell gruri, niseshte patate, miell patate, niseshte misri, niseshte kasava etj.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Transportues ajri --- Tharëse -- Aromatizues
Produktet
Kore orizi, patate të skuqura, fryrje, rrotulla picash, pulë aromatik, rrotulla për mbushjen e bërthamës, etj.
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose sipas kërkesës së klientit
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Aksesorët kryesorë
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Mostrat
Makina e bërjes së ushqimeve me misër të fryrë mund të prodhojë ushqime të llojeve të ndryshme duke ndryshuar kokrrat, si djathi
top, ushqime me misër të fryrë, patate të skuqura, etj. Forma, madhësia, shija e ushqimeve mund të personalizohen sipas kërkesës.
Avantazhet tona
Pse na zgjodhet ne?
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakine per fryrje oriziprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë projektimi të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përmakinë për prodhimin e orizit të fryrë.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Certifikime dhe shërbim pas shitjes
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përmakinë për fryrjen e orizit nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Shërbimi pas shitjes
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për prodhimin e orizit të fryrë prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. A jeni jumakinë për prodhimin e orizit të fryrë prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a makine per fryrje orizi nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip