VR
 • detajet e produktit

Makina e snack-it të fryrë me çmim të ekstruderit të misrit për ushqim të vogël me ushqim të lehtë është krijuar me idenë e dizajnit në modë. Duke i kapur me saktësi pikat e dhimbjes së klientëve, ekstruderi i ushqimeve të vogla me ushqime të vogla me çmim të snack-it të fryrë, i zhvilluar nga ne, është mbështetur dhe vlerësuar nga shumica e klientëve në treg. Duke ndjekur standardet shkencore dhe të avancuara të prodhimit, ne e kemi bërë me sukses makinën e ushqimit të vogël për ushqime të vogla me puff misri me çmim të shkëlqyer në performancën e saj. Nëpërmjet testeve të shumëfishta, makina e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit është vërtetuar e shkëlqyer etj. Para fillimit të tij, ai ka kaluar certifikatat e disa autoriteteve ndërkombëtare dhe kombëtare.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, çmimi i makinës me patate të skuqura misri, makineri për patate të skuqura misriVendndodhja e sallës së ekspozitës:Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Koreja e Jugut, Kili, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:personalizim ose 380V/50HzFuqia:personalizimi ose 100 kw
Pesha:5000 kgDimensioni (L*W*H):30000x5000x2400mm ose personalizim
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:AutomatikMateriali:Çelik inox
Lënda e parë:Pluhur misriMotori:Simens
Prodhimi:100-1000 kg/hEmri i produktit:makinë për patate të skuqura misri
Energjia:Elektrike ose GazAutomatizimi:Auto i plotë
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimiLloji:Vidë e dyfishtë
Avantazhi:Funksionim i lehtë Performancë e lartë


Përshkrimi i produkteve
Emri
Çmimi i makinës me patate të skuqura të misrit për ushqim të vogël për ushqim të lehtë
Lëndë e parë
miell gruri, niseshte patate, miell patate, niseshte misri, niseshte kasava etj.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Transportues ajri --- Tharëse -- Aromatizues
Produktet
Kore orizi, patate të skuqura, fryrje, rrotulla picash, pulë aromatik, rrotulla për mbushjen e bërthamës, etj.
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose sipas kërkesës së klientit
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Aksesorët kryesorë
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Mostrat
Makina e bërjes së ushqimeve me misër të fryrë mund të prodhojë ushqime të llojeve të ndryshme duke ndryshuar kokrrat, si djathi
top, ushqime me misër të fryrë, patate të skuqura, etj. Forma, madhësia, shija e ushqimeve mund të personalizohen sipas kërkesës.
Avantazhet tona
Pse na zgjodhet ne?
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakinë për patate të skuqura misriprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë projektimi të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përekstruder misri i fryrë.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Certifikime dhe shërbim pas shitjes
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përMakinë e vogël ushqimore për ushqime nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Shërbimi pas shitjes
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për patate të skuqura misri prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. A jeni ju prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a makinë për patate të skuqura misri nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip