VR
 • detajet e produktit

Me njohuri të pamasë të tregut, ne kemi qenë në gjendje të ofrojmë cilësi optimale Makineria automatike e ushqimit për kafshët shtëpiake ekstruder Dry për prodhimin e ushqimit për kafshë të linjës së prodhimit të ushqimit për qentë. Që nga lansimi, Makina automatike për ushqimin për kafshët shtëpiake ekstruder Dry për prodhimin e ushqimit për kafshët shtëpiake Dog Snacks Machine ka marrë vlerësime në rritje nga klientët. Për rritjen dhe zhvillimin e kompanisë sonë, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. nuk do të ndalojë kurrë përmirësimin dhe zhvillimin e teknologjive për të rritur konkurrencën tonë thelbësore. Vizioni ynë është të bëhemi një ndërmarrje e famshme në tregun global.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, Linja e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake, ekstruderi i makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake, Makina e ushqimit për qentëVendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanada, Turqi, Mbretëria e Bashkuar, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Meksika, Rusia, Spanja, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Rumania, Afrika e Jugut, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:kafshë shtëpiakeTensioni:220V/50HZ ose 380V/50HZ ose i personalizueshëm
Fuqia:22-250 kw ose i personalizueshëmPesha:4000 kg
Dimensioni (L*W*H):22000*5000*5000mm ose i personalizueshëmGarancia:1 vit
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:Makinë për ushqim për kafshët shtëpiake Extruder Dry Pet Food Dry Dog Snacks Machine
lëndë e parë:miell misri, miell kockash, miell peshkuMateriali i makinës:çelik inox
prodhimi:120-5000 kg/hFjalë kyçe:Makinë për ushqim për qentë
Avantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartëEnergjia:Energjia elektrike Gaz avulli me naftë
Produkti përfundimtar:Dog Cat Peshku i ushqimit të shpendëveCertifikimi:CE ISO9001


Përshkrimi i produkteve
Emri
Makinë automatike për ushqimin për kafshët shtëpiake Ekstruder i thatë i linjës së prodhimit të ushqimit për kafshë për qentë
Lëndë e parë
Miell misri, miell gruri, miell orizi, pluhur peshku, pluhur kockash, kocka të freskëta dhe paste mishi etj.
Rrjedha e punës
Mikser -- Transportues me vidë -- Ekstruder -- Transportues ajri -- Tharëse -- Aromatizues
Produktet
Ushqimi i qenve;Ushqimi i maceve;Ushqimi i shpendëve;Ushqimi i peshkut etj.
Materiali i makinës
Çelik inox 304 ose sipas kërkesës së klientit
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Detajet
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Përparësitë tona
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd eshte nje makineri profesionaleprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialeMakinë për ushqim për qentë projektimi i linjës së prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerieLinja e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë.
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përEkstruder i makinës së ushqimit për kafshët shtëpiake.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Certifikatat dhe shërbimet

Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe certifikata, si CE, ISO 9001, certifikim i teknologjisë së lartë nga qeveria kineze. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i pajisjeve transporti në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd, ka eksportuarMakinë për ushqim për qentë me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A i furnizoni blerësit me formulë?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë aLinja e prodhimit të ushqimit të thatë për kafshët shtëpiake nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip