VR
 • Detajet e produkteve

Si një kompani e drejtuar, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka zhvilluar produkte vetë në baza të rregullta, njëra prej të cilave është makineria e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave për mëngjes me thekon misri. Është produkti më i ri dhe i lidhur për të sjellë përfitime për klientët. Ne kemi zhvilluar vazhdimisht teknologji të reja për të prodhuar makineri me vlerë të shtuar të përpunimit të ushqimit për kafshë shtëpiake, makineri për prodhimin e ushqimit të qenve. Ajo mund të gjendet gjerësisht në fushën(et) e aplikimit të Makinerive të Përpunimit të Ushqimit për Kafshët. Më pas, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të prezantojë më shumë talente të shquara, do të investojë më shumë fonde kërkimi dhe zhvillimi dhe do të përmirësojë konkurrencën e tregut.

Industritë e aplikueshme:Linja e përpunimit të ushqimit për qen, makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake, makineri për ushqimin e qenveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Turqia, Italia, Franca, Vietnami, Filipinet, Brazili, Indonezia, India, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Malajzia, Australi, Asnjë
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:chenyang
Aplikacion:QeniTensioni:380V/50HZ ose i personalizueshëm
Fuqia:75 kw ose i personalizueshëmPesha:5000 kg
Dimensioni (L*W*H):25000*1500*2200mm ose i personalizueshëmGarancia:1 vit
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:Shitet makineri per perpunimin e ushqimit per kafshe per pergatitjen e ushqimit per qen
Motori:SimensLloji:Nxjerrja e ushqimit
Kapaciteti:120-5000 kg/hMateriali:Klasa e ushqimit prej çeliku inox
Inverter:DeltaEnergjia:Energji elektrike / gaz / qymyr / naftë
Fjalë kyçe:makinë për ushqimin e qenveKualiteti i produktit:kundër konsumit; konsum i ulët; fuqi e fortë

Përshkrimi i produkteve
Çfarë është makina e prodhimit të ushqimit për qen?
Makina e prodhimit të ushqimit për qen mund të prodhojë të gjitha llojet e ushqimit për kafshët shtëpiake, duke përfshirë qen, mace, dhelpër, shpend etj. përdor makinën për prodhimin e ushqimit për qen
ekstruder me dy vida, e gjithë rrjedha e punës mund të kontrollohet saktësisht me parametra. Lëndët e para të ndryshme dhe elementet ushqyese mund
të shtohen së bashku sipas formulës së avancuar, në mënyrë që produktet përfundimtare të jenë të shijshme dhe të lehta për t'u tretur.
* Përmbajtja e ujit është nën 12%
* Tretshmëria mund të arrijë 70%
* Të ushqyerit është gjithëpërfshirës dhe i balancuar
* Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë


Lënda e parë për makinën e prodhimit të ushqimit për qen:
Miell misri, miell gruri, miell orizi, pluhur peshku, pluhur kockash, kocka të freskëta dhe paste mishi etj.
Ose duke përdorur ushqimet e misrit, ushqimin e orizit, ushqimin e grurit direkt, pastaj bluarjen. Lëndë të tjera ushqyese mund të shtohen së bashku.

Rrjedha e punës:
Detajet
Aksesorët kryesorë
Përparësitë tona
Mostrat:
Dog makinë për prodhimin e ushqimit është i përshtatshëm për të bërë pelet të thatë të ushqimit të kafshëve (qen, mace, shpend, etj.) Format dhe madhësitë përfundimtare të ushqimit të kafshëve mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kapakun e ekstruderit. Furnizoni forma të ndryshme matricash falas për klientin. Dyfishtë vidhos makinë ushqim qen me kuti ingranazhi, funksionimin e qetë, strukturën e dyfishtë vidë të produktit të zgjeruar shkallën e pjekurisë së mirë.
Rekomandoni Produkte
Makinë për përtypjen e kafshëve shtëpiake
Makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd, është një prodhues profesionist i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e makinerive të ushqimit të ushqimit dhe makinerisë së ushqimit. Makineritë kryesore përfshijnë ekstruder me dy vidë, ekstruder me një vidë, tharëse dhe makina të tjera të lidhura me ushqimin, të tilla si linja e prodhimit të ushqimeve të fryra dhe rostiçeri të skuqura, linja e përpunimit të drithërave të mëngjesit, ushqimi për kafshët shtëpiake, ushqimi për kafshët shtëpiake, linja e prodhimit të ushqimit të peshkut, orizi artificial dhe i menjëhershëm dhe makineri qull, linja e prodhimit të kashtës së orizit, mini makineri për petë e menjëhershme etj.

Shfaqja e Fabrikës

Ne kemi një ambient shumë profesional të punishtes së makinerive ushqimore.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për prodhimin e ushqimit për qen.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Pas shitjesShërbimi:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për prodhimin e ushqimit për qen prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd, ka eksportuarmakinë për prodhimin e ushqimit për qen me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.makinë për prodhimin e ushqimit për qen klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi
me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë për prodhimin e ushqimit për qen nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinë?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip