VR
 • Detajet e produkteve

Duke kaluar ditë dhe netë të panumërta, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka zhvilluar me sukses makinën automatike të ushqimit të thatë për kafshët shtëpiake me shitje të nxehtë për prodhimin e maceve për qen. Ajo është e detyruar të kapë syrin e njerëzve në fusha të ndryshme. Makina automatike e ushqimit të thatë për kafshët shtëpiake me shitje të nxehtë për prodhimin e maceve për qen është e disponueshme në një gamë të ndryshme specifikimesh. Specifikimet e makinerisë së ushqimit për mace për qen me shitje automatike të ushqimit të thatë për kafshë shtëpiake mund të personalizohen sipas nevojave tuaja.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, aparat ushqimi për maceVendndodhja e sallës së ekspozitës:Franca, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Afrika e Jugut, Kazakistani, Kirgistani, Taxhikistani
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:MACETensioni:220-450v ose i personalizueshëm
Fuqia:Përshtatje 22kw-250kwPesha:4500 kg
Dimensioni (L*W*H):25000*5000*8000mm ose personalizimGarancia:1 vit
Emri:Shitje e nxehtë automatike e ushqimit të thatë për kafshët shtëpiake për prodhimin e maceve për qenMateriali:Çelik inox
Motori:SimensEmri i produktit:makinë për ushqim për mace
Energjia:Energji elektrike ose GazAvantazhi:Çmim i ulët
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimiLloji:Vidë e dyfishtë
Funksioni:MultifunksionaleCertifikatat:CE, ISO

Përshkrimi i produkteve

Karakteristikat kryesore:
Shitje e nxehtë automatike e ushqimit të thatë për kafshët shtëpiake për prodhimin e maceve për qen mund të prodhojë të gjitha llojet e ushqimit për kafshët shtëpiake, duke përfshirë qen, mace, dhelpër, shpend e kështu me radhë.Shitje e nxehtë automatike e ushqimit të thatë për kafshët shtëpiake për prodhimin e maceve për qen përdor ekstruder me dy vida, e gjithë rrjedha e punës mund të kontrollohet saktësisht me parametra. Lëndët e para të ndryshme dhe elementët ushqyes mund të shtohen së bashku sipas formulës së avancuar, në mënyrë që produktet përfundimtare të jenë të shijshme dhe të lehta për t'u tretur.
* Përmbajtja e ujit është nën 12%
* Tretshmëria mund të arrijë 70%
* Të ushqyerit është gjithëpërfshirës dhe i balancuar
* Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë


Lëndë e parë përmakinë për ushqim për mace:
Miell misri, miell gruri, miell orizi, pluhur peshku, pluhur kockash, kocka të freskëta dhe paste mishi etj.
Ose duke përdorur ushqimet e misrit, ushqimin e orizit, ushqimin e grurit direkt, pastaj bluarjen. Lëndë të tjera ushqyese mund të shtohen së bashku.
Detajet
Parametrat e produktit:
Aksesorët kryesorë:
Mostrat:
Profili i Kompanisë

Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakinë për ushqim për maceprodhuesi. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,makinë për ushqim për mace teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialemakinë për ushqim për mace projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' Kërkesa të veçanta. Ofrohen formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerivemakinë për ushqim për mace, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Certifikatat dhe shërbimet

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përmakinë për ushqim për mace nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.
Shërbimet tona:
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës.

paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
(Paketa emakinë për ushqim për mace bazohet në klientët' nevojë).
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për ushqim për mace.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita


Si profesionistmakinë për ushqim për mace prodhuesi, Jinan Chenyang Machinery Co, Ltd ka eksportuarmakinë për ushqim për mace me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.
Disa ngamakinë për ushqim për mace klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
Rishikimi i klientit:
Ekspozita:
FAQ
1. A jeni jumakinë për ushqim për maceprodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A ofroni formulë përmakinë për ushqim për mace për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëmakinë për ushqim për mace?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa sipërfaqemakinë për ushqim për mace nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinë për ushqim për mace?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.
6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip