VR
 • detajet e produktit

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. llogaritet për prodhimin dhe furnizimin e maceve shtëpiake të thata automatike të maceve shtëpiake dhe maceve shtëpiake për ushqim qensh Makinë që prodhohet duke përdorur materiale të cilësisë supreme. Produkti përdoret gjerësisht për të trajtuar problemet që lindin në fushën(et) e makinerive të përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. kanë aspiratën për t'u bërë një ndërmarrje lider në treg. Për të arritur këtë qëllim, ne do të ndjekim vazhdimisht rregullat e tregut në mënyrë rigoroze dhe do të bëjmë ndryshime dhe risi të guximshme për t'iu përgjigjur tendencave të tregut.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, Makinë e ushqimit të papërpunuar për qenVendndodhja e sallës së ekspozitës:Franca, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëGjendja:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:QeniTensioni:220-450v
Fuqia:personalizimiPesha:4500 kg
Dimensioni (L*P*H):22000*5000*2200mmGarancia:1 vit
Emri:Makinë automatike e tharjes së maceve për mace për kafshët shtëpiake dhe e thatëMateriali:Çelik inox
Motori:SimensEmri i produktit:Makinë për ushqim të papërpunuar për qen
Energjia:Elektrike ose GazAvantazhi:Çmim i ulët
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimiLloji:Vidë e dyfishtë
Funksioni:MultifunksionaleCertifikatat:CE, ISO


Përshkrimi i produkteve

Çfarë është Makina e ushqimit të papërpunuar të maceve për kafshët shtëpiake me kibble automatike?
Makinë automatike e tharjes së maceve për mace për kafshët shtëpiake dhe e thatë mund të prodhojë të gjitha llojet e ushqimit për kafshët shtëpiake, duke përfshirë qen, mace, dhelpër, shpend e kështu me radhë.Makinë automatike e tharjes së maceve për mace për kafshët shtëpiake dhe e thatë përdor ekstruder me dy vida, e gjithë rrjedha e punës mund të kontrollohet saktësisht me parametra. Lëndët e para të ndryshme dhe elementët ushqyes mund të shtohen së bashku sipas formulës së avancuar, në mënyrë që produktet përfundimtare të jenë të shijshme dhe të lehta për t'u tretur.
* Përmbajtja e ujit është nën 12%
* Tretshmëria mund të arrijë 70%
* Të ushqyerit është gjithëpërfshirës dhe i balancuar
* Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë

Lëndë e parë përMakinë për ushqim të papërpunuar për qen:
Miell misri, miell gruri, miell orizi, pluhur peshku, pluhur kockash, kocka të freskëta dhe paste mishi etj.
Ose duke përdorur ushqimet e misrit, ushqimin e orizit, ushqimin e grurit direkt, pastaj bluarjen. Lëndë të tjera ushqyese mund të shtohen së bashku.
Makinë për ushqim të papërpunuar për qen rrjedha e punës:
Mikser---Transvejer me vida---Ekstruder---Transportues ajri---Tharës---Aromatizues
Detajet
Parametrat e produktit:
Model
Fuqia e motorit kryesor
Metoda e tharjes
Prodhimi
Madhësia
CY65-III
22 kw
Ngrohje me gaz/elektrik
600-800 kg/h
20000*5000*2000 mm
CY70-II
30 kw
Ngrohje me gaz/elektrik
800-1000 kg/h
22000*5000*2200mm
CY85-II
55-75 kw
Ngrohje me gaz/elektrik
1500-1800 kg/h
25000*5000*2300mm
CY95-II
132-160 kw
Avull/Elektricitet/gaz
2000-2500 kg/h
35000*5000*2500 mm
CY132-II
200-250 kw
Avull/Elektricitet/gaz
5000-7000 kg/h
55000*5000*2500mm
Aksesorët kryesorë:

1. Bosht vidhos

Funksioni: lidhni vidhat.

2. Vidë e segmentuar

Ekstrudimi i produktit.

3. Mëngë aliazh fuçi

Lëreni fuçinë më të fortë.

4. mostrat


5. Thika

Prerja e meze të lehtë në copa.

Mostrat:
Profili i Kompanisë

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistMakinë për ushqim të papërpunuar për qenprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar,Makinë për ushqim të papërpunuar për qen teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialeMakinë për ushqim të papërpunuar për qen projektimi i linjës së prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive ofrohen përMakinë për ushqim të papërpunuar për qen, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Shfaqja e fabrikës:


Certifikatat dhe shërbimet

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përMakinë për ushqim të papërpunuar për qen nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.
Shërbimet tona:
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës.
paketimi i produktit
• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
(Paketa eMakinë për ushqim të papërpunuar për qen bazohet në nevojat e klientëve).
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përmakinë për ushqim për mace.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Klienti dhe ekspozita


Si profesionistMakinë për ushqim të papërpunuar për qen prodhuesi, Jinan Chenyang Machinery Co, Ltd ka eksportuarMakinë për ushqim të papërpunuar për qen me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.
Disa ngaMakinë për ushqim të papërpunuar për qen klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
Rishikimi i klientit:
Ekspozita:
FAQ
1. A jeni juMakinë për ushqim të papërpunuar për qen prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A ofroni formulë përMakinë për ushqim të papërpunuar për qen për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëMakinë për ushqim të papërpunuar për qen?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa sipërfaqeMakinë për ushqim të papërpunuar për qen nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofroniMakinë për ushqim të papërpunuar për qen?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.
6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip