Produkte
VR
 • detajet e produktit

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. kanë grumbulluar shumë vite përvojë. Teknologjitë e nivelit të lartë na ndihmojnë të sigurojmë cilësinë e makinës për prodhimin e ushqimit të qenve me pelet të thatë, të përmirësojmë efikasitetin e prodhimit dhe të reduktojmë hyrjen e fuqisë punëtore. Ka përdorime të gjera në fushën(et) e makinave të përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të përpiqet drejt përsosmërisë duke ndërtuar parimet tona të punës për garantimin e cilësisë për mbijetesë dhe kërkimin e risive për zhvillim, në gjithçka që ofrojmë. Ne kemi besim se do të kapërcejmë të gjitha vështirësitë dhe pengesat për të arritur një sukses në fund.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, makineri për prodhimin e peletave për ushqimin e qenveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanada, Itali, Brazil, Pakistan, Indi, Meksikë, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Marok, Kenia, Argjentinë, Korenë e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbi, Algjeri, Sri Lanka, Rumani, Bangladesh, Afrikën e Jugut, Kazakistan, Ukrainë, Kirgistan , Nigeri, Taxhikistan
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:Motori, kushineta, kuti ingranazhi, motori, enë nën presion, marshi, pompëGjendja:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:QeniTensioni:380V/50HZ opsionale
Fuqia:22KW-250KW ose i personalizueshëmPesha:4000 kg
Dimensioni (L*P*H):22000*5000*8000mm ose i personalizueshëmGarancia:1 vit
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:makinë për prodhimin e ushqimit të qenve me pelet të thatë
kapaciteti i prodhimit:100-7000 kg/hMateriali i makinës:çelik inox 201 ose 304
inverter:Deltapajisje elektrike:Schneider
Lënda e parë:miell misri, miell kockash, mish të freskët etjShkalla e automatizimit:Kontroll i vetëm i makinës ose kontroll i centralizuar
certifikatat:CE ISOVendet e aplikimit:fabrika e ushqimit për kafshë


Përshkrimi i produkteve
Çfarë është makina e prodhimit të ushqimit për qen?
Makina e prodhimit të ushqimit për qen mund të prodhojë të gjitha llojet e ushqimit për kafshët shtëpiake, duke përfshirë qen, mace, dhelpër, shpend etj. përdor makinën për prodhimin e ushqimit për qen
ekstruder me dy vida, e gjithë rrjedha e punës mund të kontrollohet saktësisht me parametra. Lëndët e para të ndryshme dhe elementet ushqyese mund
të shtohen së bashku sipas formulës së avancuar, në mënyrë që produktet përfundimtare të jenë të shijshme dhe të lehta për t'u tretur.
* Përmbajtja e ujit është nën 12%
* Tretshmëria mund të arrijë 70%
* Të ushqyerit është gjithëpërfshirës dhe i balancuar
* Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë


Lënda e parë:
Miell misri, miell gruri, miell orizi, pluhur peshku, pluhur kockash, kocka të freskëta dhe paste mishi etj.
Ose duke përdorur ushqimet e misrit, ushqimin e orizit, ushqimin e grurit direkt, pastaj bluarjen. Lëndë të tjera ushqyese mund të shtohen së bashku.


Rrjedha e punës:
Detajet
Aksesorët kryesorë
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Përparësitë tona
Mostrat:
makinë për prodhimin e ushqimit për qen është i përshtatshëm për të bërë pelet të thatë të ushqimit të kafshëve (qen, mace, shpend, etj.) Format dhe madhësitë përfundimtare të ushqimit të kafshëve mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kapakun e ekstruderit. Furnizoni forma të ndryshme matricash falas për klientin. Dyfishtë vidhos makinë ushqim qen me kuti ingranazhi, funksionimin e qetë, strukturën e dyfishtë vidë të produktit të zgjeruar shkallën e pjekurisë së mirë.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistmakina për përpunimin e ushqimit për kafshët shtëpiakeprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë projektimi të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Shfaqja e Fabrikës

Ne kemi një ambient shumë profesional të punishtes së makinerive ushqimore.
paketimi i produktit
• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përmakinë për prodhimin e ushqimit për qen.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Certifikatat dhe shërbimet
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.
Shërbimi:
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për prodhimin e ushqimit për qen prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë për prodhimin e ushqimit për qen nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinë për prodhimin e ushqimit për qen?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip