Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka qenë një nga liderët e tregut për shkak të ofrimit të produkteve me cilësi të lartë për klientët dhe është shumë e mundur që kompania të arrijë një avancim më të madh në të ardhmen. Makinat e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake Pasi kemi analizuar dinamikën e industrisë dhe kemi hulumtuar zhvillimin e tregut, ne sigurojmë që makina jonë e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit me thekon misri ka përparësi si në pamjen ashtu edhe në performancën e saj. Është projektuar të ketë një strukturë dhe pamje unike, duke e bërë atë shumë tërheqës për klientët potencial. Për më tepër, veçoritë e makinës sonë të linjës së prodhimit të plotë të ekstruderit të ushqimit për qentë, makineritë e përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake, e bëjnë atë më të vlefshëm.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, Makineri për përpunimin e ushqimit për kafshët shtëpiake që kursen energjiVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Turqia, Italia, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani, Malajzia, Australi
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:Qen/mace/peshkTensioni:380V/50HZ ose i personalizueshëm
Fuqia:22kw-250kw ose i personalizueshëmPesha:5000 kg
Dimensioni (L*W*H):22000*5000*5000mm ose i personalizueshëmGarancia:1 vit
Emri i produktit:Makineri për përpunimin e ushqimit për kafshët shtëpiake që kursen energjiLënda e parë:Niseshte misri gruri
Lloji:makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiakeEnergjia:energji elektrike gaz naftë
Funksioni:Prodhimi i ekstruderit të ushqimit për qenMotori:Simens
Inverter:DeltaNgjyrë:Argjendi
Materiali:Çelik inoxcertifikatat:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Çfarë është Makina e Ushqimit për Kafshët?
Makina e prodhimit të ushqimit për qen mund të prodhojë të gjitha llojet e ushqimit për kafshët shtëpiake, duke përfshirë qen, mace, dhelpër, shpend etj. përdor makinën e prodhimit të ushqimit për qen
ekstruder me dy vida, e gjithë rrjedha e punës mund të kontrollohet saktësisht me parametra. Lëndët e para të ndryshme dhe elementet ushqyese mund
të shtohen së bashku sipas formulës së avancuar, në mënyrë që produktet përfundimtare të jenë të shijshme dhe të lehta për t'u tretur.
* Përmbajtja e ujit është nën 12%
* Tretshmëria mund të arrijë 70%
* Të ushqyerit është gjithëpërfshirës dhe i balancuar
* Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë


Lënda e parë për makinën e ushqimit të kafshëve shtëpiake:
Miell misri, miell gruri, miell orizi, pluhur peshku, pluhur kockash, kocka të freskëta dhe paste mishi etj.
Ose duke përdorur ushqimet e misrit, ushqimin e orizit, ushqimin e grurit direkt, pastaj bluarjen. Lëndë të tjera ushqyese mund të shtohen së bashku.

Rrjedha e punës:
Detajet
Parametrat e produktit:
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Mostrat:
Makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake është i përshtatshëm për të bërë pelet të thatë të ushqimit të kafshëve (qen, mace, shpend, etj.) Format dhe madhësitë përfundimtare të ushqimit të kafshëve mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kapakun e ekstruderit. Furnizoni forma të ndryshme matricash falas për klientin. Dyfishtë vidhos makinë ushqim qen me kuti ingranazhi, funksionimin e qetë, strukturën e dyfishtë vidë të produktit të zgjeruar shkallën e pjekurisë së mirë.
Rekomandoni Produkte
Makinë për përtypje kafshësh
Makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake
Makinë për ushqimin e peshkut
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiakeprodhuesi. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,Makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialeMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerieMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Shfaqja e Fabrikës

Ne kemi një ambient shumë profesional të punishtes së makinerive ushqimore.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik për automatikMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.
Shërbimi:
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd, ka eksportuarMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.Makinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. A jeni juMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë përMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë aMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofroniMakinë për ushqimin e kafshëve shtëpiake?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip