VR
 • Detajet e produkteve

Në këtë epokë, është e nevojshme që çdo ndërmarrje, duke përfshirë Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., të përmirësojë fuqinë tonë të R&D dhe të zhvillojë produkte të reja në baza të rregullta. Produkti përdoret gjerësisht për të trajtuar problemet që lindin në fushën(et) e makinerive të përpunimit të ushqimit për kafshët shtëpiake. Jinan Chenyang Technology Co, Ltd. me cilësi të lartë dhe reputacion të mirë, ka fituar një reputacion të mirë në industri.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e ushqimit dhe pijeve, makineri për prodhimin e peletave të ushqimit për qenVendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanada, Itali, Brazil, Pakistan, Indi, Meksikë, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Marok, Kenia, Argjentinë, Korenë e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbi, Algjeri, Sri Lanka, Rumani, Bangladesh, Afrikën e Jugut, Kazakistan, Ukrainë, Kirgistan , Nigeri, Taxhikistan
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:Motori, kushineta, kuti ingranazhi, motori, enë nën presion, marshi, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:QeniTensioni:380V/50HZ opsionale
Fuqia:22KW-250KW ose i personalizueshëmPesha:4000 kg
Dimensioni (L*W*H):22000*5000*8000mm ose i personalizueshëmGarancia:1 vit
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:makinë për prodhimin e ushqimit të qenve me pelet të thatë
kapaciteti i prodhimit:100-7000 kg/hMateriali i makinës:çelik inox 201 ose 304
inverter:Deltapajisje elektrike:Schneider
Lënda e parë:miell misri, miell kockash, mish të freskët etjShkalla e automatizimit:Kontroll i vetëm i makinës ose kontroll i centralizuar
certifikatat:CE ISOVendet e aplikimit:fabrika e ushqimit për kafshë

Përshkrimi i produkteve
Çfarë është linja e prodhimit të biskotave për qen?
Linja e Përpunimit të Biskotave Pet ka dizajn origjinal, strukturë kompakte dhe automatizim të lartë, është zhvilluar në bazë të teknologjisë japoneze. Të gjitha procedurat e punës, nga ushqimi, kalendarimi, formësimi, rikuperimi i mbeturinave, tharja deri te gatimi, mund të realizohen në një kohë.
Mostrat e biskotave të qenve
Detajet
Aksesorët kryesorë

Distributor rripi
Fuqia: 0.55 kw
Prodhimi: 300-500 kg/h
Materiali: PVC dhe çelik inox 201. Lartësia etj rregullohen sipas makinës së derdhur
Funksioni: Shpërndani lëndën e parë tek dy prodhues

Transmetim i sheshtë
Fuqia: 0.55 kw
Prodhimi: 300-500 kg/h
Materiali: PVC dhe çelik inox 201 Funksioni: transportimi i produkteve
 
Vidë e dyfishtë Ekstruder
Ekstruderi i dyfishtë është bërë nga modeli më i fundit i parakushtuesit me dy bosht, kuti ingranazhi, sistemi i vajosjes, tyta, pajisja e shkarkimit të turbulencës, pajisjet prerëse.

Makinë formuese e tipit 1000
Funksioni:Pllakë mbyllëse plotësisht automatike, çelik inox, kanavacë pa ndërfaqe, rregullimi i shpejtësisë së konvertimit të frekuencës së ushqimit, rregullimi i shpejtësisë së konvertimit të frekuencës së hostit, rregullimi i shpejtësisë së konvertimit të frekuencës së rripit transportues

Tharëse
Funksioni: I përshtatshëm për tharjen e peletit të fryrë me madhësi 0.8-40 mm Veçori: I lehtë dhe i përshtatshëm për t'u instaluar dhe mirëmbajtur.

Ngritëse
Materiali: korniza lyerje çeliku me karbon, llamarina e jashtme 201 Rrjetë inox
Specifikimi i rripit: Rrjetë e endur me material çelik inox 3*7 304
Funksioni: përcjellë produkte
Prodhimi
1000 kg/8 orë
Kapaciteti i instaluar
70 kw
Fuqia aktuale
50 kw
Dimensioni
30 x 5 x 3 m
Kerkohen punetore
2-4 punëtorë
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një prodhues profesionist. Me vitet tona të shumta' kërkimi dhe studimi, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makineriemakineri për përpunimin e biskotave për kafshë, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Shfaqja e Fabrikës

Ne kemi një ambient shumë profesional të punishtes së makinerive ushqimore.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për biskota për kafshë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikime dhe shërbim pas shitjes
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si CE, ISO 9001,Certifikimi i teknologjisë së lartë nga qeveria kineze.Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi pas shitjes:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së
makineri në një vit me përjashtim të dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët rezervë dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me
makineri falas.

Klienti dhe ekspozita
Si prodhues profesionist, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakineri për biskota për qen nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip