VR
 • detajet e produktit

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka bërë përparim të jashtëzakonshëm në zhvillimin e produkteve. Makinat e prodhimit të përtypjes së qenve me ekstruder me një vidë me një vidë për kafshë shtëpiake përtypëse për përtypjen e qenve është produkt i kompanisë sonë i bërë nga teknologjitë më të fundit. Pasi u lançua makineritë e prodhimit të përtypjes së qenve me ekstruder me një vidë me një vidë të nxehtë për kafshë shtëpiake, shumica e klientëve kanë dhënë reagime pozitive, duke besuar se ky lloj produkti përmbush pritshmëritë e tyre për produkte me cilësi të lartë. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. synon të mbledhë më shumë talente të industrisë, sepse mençuria e njerëzve është burim i shtyrë që ne të përparojmë përpara. Ne planifikojmë të ndajmë një sasi të madhe parash për zhvillimin e produktit dhe përmirësimin e teknologjisë. Për më tepër, ne synojmë të bëhemi një ndërmarrje me ndikim në tregun global.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Mbretëria e Bashkuar, Italia, Franca, Gjermania, Brazili, Arabia Saudite, India, Meksika, Tajlanda, Maroku, Koreja e Jugut, Algjeria, Sri Lanka, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Aplikacion:Qen, qen, përtyp kafshët shtëpiakeTensioni:380V/50HZ ose i personalizueshëm
Fuqia:30 kw ose i personalizueshëmPesha:5000 kg
Dimensioni (L*W*H):25000x4500x2500mm ose të personalizueshmeGarancia:1 vit
Emri i produktit:snack për përtypjen e kafshëve shtëpiake makineri për të përtypur ushqimin e qenveKapaciteti:80-200 kg/h
Motori:Motori SiemensFjalë kyçe:makineri për përtypjen e ushqimit të qenve
Ngjyrë:ArgjendiMateriali:304 Çelik inox
Energjia:Energjia elektrike Gaz avulli me naftëInverter:Delta
Certifikimi:CE ISO


Përshkrimi i produkteve
Dog Chewing Snack Machine mund të bëjë ushqim për përtypjen e qenve është bërë nga shumë lloje materialesh të ndryshme me konfigurim shkencor dhe ekstrudim në ekstruder. Ky lloj produkti mund të bëhet në forma të ndryshme si shkop, kockë, etj.
Përparësitë:
1.vidat e kombinimeve të ndryshme mund të prodhojnë produkte të ndryshme.
2.i lehtë për t'u përdorur.
3.Ftohja, sistemi aromatizues i ushqyerjes me ngrohje i kontrolluar nga ekrani me prekje.
4. ekstruder të ndryshëm prodhojnë të ndryshëm në të gjithë.
Rrjedha e punës:
Mostrat:
Përtypja e qenve merr niseshtenë si lëndë të parë me konfigurim shkencor dhe është nxjerrë nga ekstruderi, mund të bëhet në shumë lloje formash si shkop, kockë, dyngjyrësh, dy shije etj. Ky lloj ushqimi jo vetëm që siguron proteina, yndyrë, vitaminë, ushqim për qentë, por edhe të kënaqë hobi natyrës qen.
Avantazhet tona
Detajet
Makinë për përzierje
Funksioni: Makina përzierëse është të shtojë një sasi të caktuar të lëndëve të para në një sasi të caktuar uji ose aditivësh të lëngshëm pas përzierjes për të arritur pajisjen e plotë të përzierjes.
Karakteristikat: të gjitha pjesët e mikserit janë prej çeliku inox. Priza miraton një dizajn të ri të strukturës së hapur të dorezës.
Transportues me vidë
Funksioni: Makina e ushqyerjes me vida do të mbajë materialin brenda tubit të mbyllur prej çeliku inox në makinën ushqyese të makinës së zgjerimit. Pa rrjedhje, pluhur dhe ndotje. Materiali i sipërm është uniform dhe i qëndrueshëm. Karakteristikat: Të gjitha pjesët e kontaktit me materialet janë prej çeliku inox ose spërkatje të avancuar sipërfaqësore.
 Vidë e vetme Ekstruder
Ekstruderi me një vidë është bërë nga modeli më i fundit i parakushtuesit me dy bosht, kuti ingranazhi, sistemi i vajosjes, fuçia, pajisja e shkarkimit të turbulencës, pajisjet prerëse.

Transportues ftohës
Transportuesi ftohës mund të ftoh materialet me temperaturë të lartë, është një ftohje dhe transport i centralizuar në një nga pajisjet përcjellëse.

Prerës
Funksioni: Ushqyerje uniforme, panel i rregullt, zhurmë e ulët, jetë e gjatë shërbimi, transmetim automatik, funksionim i sigurt

Ngritëse
Funksioni: Ndryshoni materialin në kutinë e tharjes kur materiali nuk është uniform. Karakteristikat: konsumi i ulët i energjisë, efikasiteti i lartë, materiali pa rrjedhje, pa ndotje, kanë më shumë përparësi për transportin në distanca të gjata.

Tharëse
Funksioni: I përshtatshëm për tharjen e peletit të fryrë me madhësi 0.8-40 mmVeçori: I lehtë dhe i përshtatshëm për t'u instaluar dhe mirëmbajtur.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistMakinë për të përtypur kafshë shtëpiakeprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë projektimi të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përmakineri për përtypjen e ushqimit të qenve.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Shërbimi:
a.) Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
b.) Shërbime falas të planifikimit dhe projektimit të projektit;
c.) Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
d.) Menaxhimi falas i pajisjeve transporti në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
e.) Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
f.) Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
g.) Siguroni një garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara. Të gjitha pjesët e këmbimit dhe pjesët e veshjes janë bashkangjitur me makineri falas.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për përtypjen e kafshëve shtëpiake prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë aMakinë për përtypje qensh nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip