VR

Makina ekstruduese e proteinave të mishit të sojës me teksturë përdor miellin e sojës/kikirikut të çyndosur si lëndë të parë. Nga temperatura e lartë dhe presioni i lartë, materialet mund të ri-njihen dhe të formohen në forma të ndryshme si tub, shkop, top, copa dhe kështu me radhë.Ndërsa kjo linjë bën proteina më të koncentruara dhe të shëndetshme,Ajo'Është gjithashtu i shpejtë për t'u gatuar dhe një burim i shkëlqyer i proteinave bimore pa të gjitha yndyrat. Për shembull, ajo'Është i shkëlqyeshëm në djegës, tacos, hamburgerë perimesh dhe supave.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip