LAJME
VR

Rreth Chenyang Mirëmbajtja rutinë e manualit të përdorimit të ekstruderit me dy vida | Chenyang

shkurt 21, 2024


Në mirëmbajtjen e përditshme të ekstruderit me dy vida duhet t'u kushtohet vëmendje aspekteve të mëposhtme:


1. Pastroni rregullisht mbetjet dhe yndyrat brenda ekstruderit për ta mbajtur ekstruderin të pastër dhe higjienik.


2. Kontrolloni nëse të gjitha pjesët e ekstruderit funksionojnë normalisht, si motorët, rripat, ingranazhet, etj. Nëse ka ndonjë anomali, ato duhet të riparohen ose zëvendësohen me kohë.


3. Kontrolloni rregullisht nëse presioni dhe temperatura e ekstruderit janë normale. Nëse ka ndonjë anomali, ato duhet të rregullohen në kohë.


4. Kushtojini vëmendje masave të mbrojtjes së sigurisë së ekstruderit, si valvulat e sigurisë, matësat e presionit, etj. Nëse ka ndonjë dëmtim, zëvendësojeni në kohë.


5. Lubrifikoni dhe mirëmbani rregullisht ekstruderin për të zgjatur jetën e shërbimit të ekstruderit.


Duhet të theksohet se marka dhe modele të ndryshme të ekstruderëve me dy vida mund të kenë kërkesa të ndryshme për mirëmbajtje dhe mirëmbajtje, të cilat duhet të operohen sipas manualit të udhëzimeve të ekstruderit.Rreth Sunrising

Jinan Sunrising Machinery Co., Ltd. / Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional imakineri ushqimore për snack dhemakineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë. Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip