LAJME
VR

Përbërësit e një ekstruderi me dy vida

shkurt 19, 2024

Ekstruderi me dy vida përbëhet kryesisht nganjë sistem ushqimi, një sistem nxjerrjeje, një sistem prerjeje rrotulluese, një sistem ngrohjeje, një sistem vajosjeje dhe një sistem kontrolli.


1) Sistemi i ushqimit të ekstruderit, sistemi kryesor i drejtimit dhe sistemi i prerjes rrotulluese miratojnë rregullimin e shpejtësisë së ndryshueshme të frekuencës, me fuqi të fortë, funksionim të qëndrueshëm dhe mënyrë të kursimit të energjisë.


2) Lubrifikimi automatik dhe ftohja e detyruar sigurojnë funksionimin e sigurt të ekstruderit dhe zgjasin jetën e tij të shërbimit.


3) Dizenjoni sisteme të ndryshme të ushqyerjes me një dhe me dy vida për lëndë të para të ndryshme për të siguruar ushqim uniform, të qëndrueshëm dhe të besueshëm.


4) Vidhosja është prej materiali aliazh dhe përpunohet me teknologji speciale. Ka forcë të lartë, rezistencë ndaj konsumit dhe jetëgjatësi të zgjatur të shërbimit.


5) Sipas kërkesave të ndryshme të produktit, projektoni sistemet e nxjerrjes së vidhave me struktura dhe raporte të ndryshme aspekti për të përmbushur kërkesat e procesit.


6) Përdoret kryesisht për thekon misri,ushqim i lehtë, ushqim për kafshët shtëpiake, oriz i fortifikuar, pluhur ushqyes dhe kështu me radhë.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip