LAJME
VR

Çfarë është pajisja e mishit të proteinave të sojës ka përparësitë e mëposhtme? | Chenyang

Nëntor 25, 2023
Çfarë është pajisja e mishit të proteinave të sojës ka përparësitë e mëposhtme? | Chenyang

Pajisjet e mishit të perimeve të proteinave të sojës kanë përparësitë e mëposhtme:


1. Përmirësoni shijen dhe vlerën ushqyese të produktit: Duke përpunuar proteinat shtazore në filamente, shija dhe vlera ushqyese e produktit mund të përmirësohet.


2. Lehtë për t'u përdorur dhe për të realizuar prodhimin e automatizuar: Pajisja është e thjeshtë për t'u përdorur dhe mund të realizojë prodhimin e automatizuar dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit.


3. Jetë e gjatë shërbimi dhe kosto të ulëta mirëmbajtjeje: Pajisja proteinike e tërheqjes së telit ka një jetë të gjatë shërbimi dhe kosto të ulëta mirëmbajtjeje, gjë që redukton kostot operative të kompanisë.


Pajisjet e proteinave të tërhequra përdoren kryesisht në kompanitë e përpunimit të mishit, fabrikat e përpunimit të ushqimit dhe kompanitë e lidhura me zinxhirin industrial. Përveç kësaj, ai mund të përdoret gjithashtu në industri të tilla si bioinxhinieria, farmaceutikët dhe kimikatet që kërkojnë përdorimin e dërrmuesve dhe pajisjeve të tjera.


Shkurtimisht, kur zgjidhni pajisjet e proteinave të mëndafshit, duhet të kombinoni nevojat tuaja të prodhimit dhe të bëni një vlerësim gjithëpërfshirës nga aspekte të shumta si struktura e produktit, kapaciteti i prodhimit, materialet dhe proceset, konsumi i energjisë dhe kostot e mirëmbajtjes për të zgjedhur pajisjet e përshtatshme.

Chenyang është projektuar me kujdes. Konsideratat kryesore në fazën e projektimit të tij janë performanca funksionale, komoditeti i veshjeve, lëvizshmëria njerëzore dhe estetika.

Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip