Raste
VR

Është instaluar dhe vënë në prodhim linja e prodhimit të pluhurit të misrit të fryrë të klientit në Indonezi me 600-800 kg/h


Një kompani indoneziane arriti bashkëpunimin me kompaninë tonë për herë të dytë dhe kompania jonë ndërmori ndërtimin e një linje prodhimi të miellit të misrit të fryrë me standarde 600-800 kg/h të përpunimit të ushqimit për foshnjat. Falë klientëve tanë për besimin dhe mbështetjen e tyre, ne do të vazhdojmë të ofrojmë pajisje të standardeve të larta të dorëzimit dhe të ofrojmë cilësi të shkëlqyera dhe shërbime entuziaste pas shitjes.

Linja e prodhimit të miellit të misrit të fryrë përdoret kryesisht për fryrjen e drithërave si lëndë e parë e vetme, kryesisht miell orizi ose miell misri. Dendësia e madhe e produkteve të fryra kërkon 140 G/L përpara shtypjes dhe 450 g/L pas fryrjes.

Pajisjet kryesore të linjës së prodhimit: stacioni i ushqimit pa pluhur, mikser me vozis, depo e përkohshme e magazinimit, ekstruder me dy vida, makine e integruar përcjellëse-tharëse dhe ftohëse me presion negativ, thërrmues për heqjen e pluhurit, makinë skanimi dhe depo e produktit të përfunduar.

Procesi i konfigurimit dhe automatizimit të prodhimit është relativisht i lartë, pa ndërhyrje manuale, përveç materialeve ushqyese. Kontakti i ushqimit plotëson të gjitha kërkesat 304 dhe nuk ka asnjë qoshe të vdekur për pastrim.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip