Raste
VR

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. uron suksesin e "Ekspozitës së 25-të të kafshëve shtëpiake aziatike"

Së fundmi, shteti ka rregulluar në mënyrë të njëpasnjëshme politikat e tij për parandalimin dhe kontrollin e epidemisë, duke demonstruar besimin e fortë të shtetit dhe pushtetit vendor në rimëkëmbjen ekonomike dhe hapjen e tregut. Megjithëse politika e parandalimit të epidemisë vazhdon të jetë e relaksuar, do të duhet një periudhë relaksi për rivendosjen e jetës dhe rendit të biznesit, por ne besojmë se në gjysmën e dytë të vitit 2023, aktivitetet e biznesit ndërkombëtar dhe vendas do të sjellin një raund rikthimi të fortë. në një mjedis më të sigurt dhe më të qetë. Nën këtë mundësi, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., si prodhues i makinerive dhe pajisjeve për ushqimin e kafshëve shtëpiake, u ftua të marrë pjesë në "Ekspozitën e 25-të Aziatike të kafshëve shtëpiake 2023", e cila do të mbahet në Qendrën e Re Ndërkombëtare të Ekspozitës së Shanghait (stenda E6J01) më 16-18 gusht 2023. ) për t'ju takuar dhe për të pritur me padurim për të sjellë një ngjarje me cilësi të lartë në industri në një kohë më të pjekur dhe më të sigurt.

Tregtia tregtare është e pandashme nga aktivitetet offline. Me optimizimin dhe rregullimin e politikave të parandalimit dhe kontrollit të epidemisë në të gjithë vendin, qytetet kryesore të tregtisë së jashtme në të gjithë vendin kanë nisur gjithashtu modalitetin e "marrjes së rendit". Kohët e fundit, në Zhejiang, Jiangsu, Guangdong, Fujian, Sichuan dhe vende të tjera, departamentet përkatëse qeveritare kanë organizuar grupe për të shkuar jashtë vendit për të marrë pjesë në aktivitete të ndryshme biznesi dhe për të tingëlluar thirrjen e qartë për zgjerimin e tregut jashtë shtetit.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip