Raste
VR

Testi i fundit i linjës së prodhimit të makinës së përtypjes së qenve me ekstrudim të ftohtë do të dërgohet në Rusi

Testi i fundit i linjës së prodhimit të makinës së përtypjes së qenve me ekstrudim të ftohtë do të dërgohet në Rusi
 1. 1.Një pjesë e trupit dhe mbulesës së pajisjes është çelik inox;

 2. 2. Produktet: ushqim i thatë për kafshët shtëpiake, ushqim i pjekur në temperaturë të ulët, ushqim gjysmë i lagësht për kafshët shtëpiake, petë mishi, kafshë shtëpiake të konservuara, etj.;

 3. 3. Lëndët e para: Formula e lëndëve të para janë gjerësisht të aplikueshme, duke përfshirë mishin e freskët dhe miellin e mishit, miellin e sojës, pluhurin e proteinave, grurin, fibrat, mikronutrientët e tjerë, etj.;

 4. 4. Temperatura e formimit të nxjerrjes është e kontrollueshme dhe e pajisur me media të ndryshme ftohëse, të cilat mund të arrijnë nxjerrjen në temperaturë të ulët të kërkuar nga lënda e parë;

 5. 5. Duke rregulluar formulën dhe dizajnin e kallëpit, mund të prodhohen forma të ndryshme dhe grimca me fortësi të ndryshme, shufra, thekon etj.;


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip