LAJME
VR

Cili është procesi i prodhimit të orizit artificial të fortifikuar? Chenyang

prill 15, 2023
Cili është procesi i prodhimit të orizit artificial të fortifikuar? Chenyang

Linja ushqyese e prodhimit të orizit bazohet në kërkesën ushqimore për ushqim dhe teknologji të avancuar. Ka avantazhet e automatikut të lartë dhe kursimit të energjisë. Kjo linjë prodhimi mund të adoptojë si materiale kryesore orizin, melin, orizin e zi, hikërrorin etj. Pastaj mund të trajtohet me vitamina, proteina dhe substanca minerale. Pas proceseve të ekstrudimit, gatimit dhe formësimit, materiali mund të bëhet në oriz të përforcuar, oriz të artë, oriz hikërror etj. Mënyra e gatimit është e njëjtë me oriz natyral. Për më tepër, është më e lehtë dhe më e përshtatshme.


Lënda e parë: 

miraton miell misri, pluhur orizi si lëndë të para.


Karakteristikat e ekstruderit artificial të orizit:

1). Të gjitha pajisjet e përtypjes së kafshëve shtëpiake janë prej çeliku inox.

2). Kafshët shtëpiake përtypin të gjithë linjën plotësisht të vazhdueshme dhe automatike.

3). Kompania jonë ofron formulën bazë të përtypjes së kafshëve sipas kërkesës tuaj.

4). Format dhe madhësitë e fundit të përtypjes së kafshëve shtëpiake mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.

5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.

6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të përtypjes së kafshëve shtëpiake (në varësi të kërkesës suaj)


Mostrat:


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip