LAJME
VR

Cili është procesi i linjës së prodhimit të orizit të fortifikuar artificial? | Chenyang

prill 14, 2023

Makina artificiale e përpunimit të orizit miraton orizin e thyer, misrin, melin, grurin, tërshërën, hikërrorin, fasulet, niseshtenë si përbërës kryesor, dhe disa vitamina dhe minerale të tjera si pjesë të përbërësit. Ky oriz artificial mund të përzihet me oriz natyral përpara se të gatuhet si zakonisht. Kur mbaron gatimi, kokrrat e tij nuk thyhen dhe nuk ka dallim mes orizit artificial dhe atij natyral në viskozitet, elasticitet dhe shije.

Procesi i linjës së prodhimit:

Linja e përpunimit të orizit të fortifikuar FRK është linja e cila adopton teknologjinë e pajisjeve të perëndimit. Ka shumë karakteristika si automatizimi i lartë, stabiliteti i mirë, funksionimi i lehtë, prodhimi i madh me kohë më të shkurtër, etj. Mund të përpunojë materiale të ndryshme të njohura në shumë vende. Kjo linjë ushqyese e përpunimit të orizit është një brez i ri dhe linjë përpunimi efikas.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip