LAJME
VR

Cili është procesi i prodhimit të linjës së prodhimit të pluhurit të orizit për ushqimin e foshnjave? Kompania - Chenyang

prill 14, 2023

Linja e prodhimit të miellit të orizit për ushqyerjen e foshnjave përdor si lëndë të para drithëra dhe përbërës të ndryshëm ushqimorë me performancë të qëndrueshme. Pas nxjerrjes së thatë dhe xhelatinimit dhe denatyrimit të niseshtës në formë fryrjeje, ajo zvogëlon disavantazhin e përthithjes së lehtë të polioleinës në lëndët e para, kështu që kjo Petë ushqyese të orizit të prodhuara nga pajisjet ushqyese të fryrjes së orizit kanë veti të veçanta për thithjen dhe ushqimin e trupit të njeriut. Dhe në një periudhë të shkurtër kohore, linja e prodhimit të petës së orizit për foshnjat i lejon përdoruesit të thithin lëndë ushqyese të ndryshme të nevojshme nga trupi dhe të plotësojnë energjinë njerëzore.


Furnizuesi i pajisjeve ushqyese të pluhurit të orizit, rrjedha e procesit të linjës së prodhimit të pluhurit ushqyes të orizit të fryrë:


Përgatitja e lëndës së parë→përzierje→transportim→ fryrje me nxjerrje→ transport→ tharje→ grimcim→ paketim

Specifikimet dhe modelet e linjës së prodhimit të pluhurit ushqyes të makinës ushqyese të miellit të orizit:

Pluhuri ushqyes i orizit është i përshtatshëm për të moshuarit që duhet të thjeshtojnë procesin e përthithjes, fëmijët që duhet të thithin shpejt lëndët ushqyese dhe punonjësit me jakë të bardhë që duhet të shkurtojnë sa më shumë kohën e përgatitjes.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip