Raste
VR

Makina automatike e linjës së përpunimit të orizit të fortifikuar dorëzuar sërish sot në Indi | Chenyang

Makina automatike e linjës së përpunimit të orizit të fortifikuar dorëzuar sërish sot në Indi | Chenyang

Furra 11-metërshe me shtatë shtresa po dërgohet, e cila mund të përdoret për tharjen e materialeve të grimcuara dhe flake në industri të ndryshme si ushqimi i fryrë për kafshët shtëpiake, oriz i fortifikuar, proteina e sojës me teksturë, ushqim i lehtë, drithëra dhe perime.

makineri artificiale për përpunimin e orizit miraton orizin e thyer, misrin, melin, grurin, tërshërën, hikërrorin, fasulet, niseshtenë si përbërës kryesor, dhe disa vitamina dhe minerale të tjera si pjesë të përbërësit. Ky oriz artificial mund të përzihet me oriz natyral përpara se të gatuhet si zakonisht. Kur mbaron gatimi, kokrrat e tij nuk thyhen dhe nuk ka dallim mes orizit artificial dhe atij natyral në viskozitet, elasticitet dhe shije.

Linja ushqyese e prodhimit të orizit bazohet në kërkesën ushqimore për ushqim dhe teknologji të avancuar. Ka avantazhet e automatikut të lartë dhe kursimit të energjisë. Kjo linjë prodhimi mund të adoptojë si materiale kryesore orizin, melin, orizin e zi, hikërrorin etj. Pastaj mund të trajtohet me vitamina, proteina dhe substanca minerale. Pas proceseve të ekstrudimit, gatimit dhe formësimit, materiali mund të bëhet në oriz të përforcuar, oriz të artë, oriz hikërror etj. Mënyra e gatimit është e njëjtë me oriz natyral. Për më tepër, është më e lehtë dhe më e përshtatshme.

Kjo linjë e prodhimit të orizit FRK është eksportuar në më shumë se 20 vende dhe rajone si India, Filipinet, Indonezia, Jordania, Peruja, Kosova, Algjeria, Afrika e Jugut dhe kështu me radhë. Personi ynë teknik mund të shkojë në fabrikën e klientit për instalimin dhe shërbimin e trajnimit .

Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional imakineri ushqimore për snack dhemakineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip