Raste
VR

Rreth Chenyang Linja kryesore e prodhimit të snack-eve për mbushje që do t'u dërgohet klientëve malajzianë po testohet | Chenyang

Rreth Chenyang Linja kryesore e prodhimit të snack-eve për mbushje që do t'u dërgohet klientëve malajzianë po testohet | Chenyang

Linja e prodhimit të ushqimeve me mbushje bërthamore është një lloj i ri makinerie ushqimore ekstruduese e studiuar dhe zhvilluar në bazë të teknologjisë së avancuar. Linja do të përfundojë përzierjen, ekstrudimin, formësimin, mbushjen e bërthamës, prerjen, spërkatjen dhe prodhimin automatikisht me një kalim.


Lënda e parë:

Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si veshje,

krem, çokollatë, pastë frutash, paste hurme, pelte etj. si mbushje.


Karakteristikat:

· lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.

· forma të ndryshme, top, tub, shkop, unazë, yll, rrotë, lule dhe formë zemre duke rregulluar mykun në makinën e linjës së prodhimit .

Ky produkt nuk përmban materiale të rrezikshme si plumbi, kadmiumi dhe merkuri që mund të ndotin tokën tokësore dhe burimin e ujit.

Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional imakineri ushqimore për snack dhemakineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip