Raste
VR

Testimi i makinës së linjës së prodhimit të patate të skuqura karkalecash të fryra përpara dorëzimit

Testimi i makinës së linjës së prodhimit të patate të skuqura karkalecash të fryra përpara dorëzimit

Kjo linjë e prodhimit të rostiçeri të skuqura mund të përgatisin lloje të ndryshme ushqimesh të skuqura (të tilla si kore orizi, patate të skuqura, rrotulla picash, doritos) bazuar në ndryshimin e modeleve dhe teknikës së prodhimit. Procesi i prodhimit përfshin përzierjen, ekstrudimin, prerjen, skuqjen, aromatizimin dhe paketimin. Produktet janë krokante dhe më pak vaj. Ushqimet e fundit do të jenë krokante dhe të shijshme. Kjo linjë ka veçori të punës së vazhdueshme, performancë të qëndrueshme dhe dizajn të arsyeshëm.


Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makineri ushqimore për snack dhe makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë. Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip