Raste
VR

Makina ekstruderi ushqimore me shkopinj misri të fryrë të misrit po testohet /Chenyang

Makina ekstruderi ushqimore me shkopinj misri të fryrë të misrit po testohet /Chenyang


Kjo ështëLinja e procesit të rostiçeri me misër të fryrë. Ai miraton teknologjinë e avancuar të nxjerrjes së përbashkët, e cila mund të nxjerrë produkte me tekstura dhe shije të ndryshme nga Extruder me dy vidë në të njëjtën kohë. Mund të prodhojë një larmi ushqimesh snack me fryrje direkte, të cilat janë të njohura në tregun botëror, si p.sh. pulë aromatik, rrotulla që mbushin bërthamën, etj.

Tt mund të prodhojë 24 orë vazhdimisht. Kallëpet dhe pleshti janë të dyja të përpunuara jo ngjitëse. Të gjitha pjesët që kontaktojnë ushqimin janë të gjitha materiale jo toksike, vajra dhe rezistenca ndaj temperaturës së lartë. Rezistenca e makinës është 100-1000 kg/h, dhe forma dhe prodhimi i saj mund të personalizohen sipas situatës aktuale të klientit.

Kjo linjë prodhimi përdor si lëndë të parë niseshte misri, miell gruri dhe niseshte patate për të prodhuar produkte të ndryshme. Promovimi i ndryshimit të kallëpeve mund të prodhojë një gamë të gjerë produktesh rostiçeri. I njëjti funksion, çmimi i tij është shumë i favorshëm dhe i arsyeshëm. Ka karakteristikat e shumë varieteteve, përputhje fleksibël, materiale të gjera aplikimi, produkte të ndryshme dhe funksionim të përshtatshëm.

Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të lehtë dhe makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë. Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip