Raste
VR

CY70 Testimi i makinerisë së ushqimit të ushqimit me top të fryrë!

CY70 Testimi i makinerisë së ushqimit të ushqimit me top të fryrë!

Linja e Procesit të Puff Snack miraton teknologjinë e avancuar të nxjerrjes së aksioneve, e cila mund të nxjerrë produkte me tekstura dhe shije të ndryshme nga Extruder Double-Screw në të njëjtën kohë. Mund të prodhojë një larmi ushqimesh snack me fryrje të drejtpërdrejta, të cilat janë të njohura në tregun botëror, si p.sh. pulë aromatike, rrotulla që mbushin bërthamën, etj. Mund të prodhojë vazhdimisht 24 orë. Kallëpet dhe pleshti janë të dyja të përpunuara jo ngjitëse. Të gjitha pjesët që kontaktojnë ushqimin janë të gjitha materiale jo toksike, vajra dhe rezistente ndaj temperaturave të larta.

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. është themeluar në vitin 2006. Që nga themelimi i saj është zhvilluar në një prodhues të njohur ushqimesh të fryrë. Produktet e saj shpërndahen në provinca dhe qytete të ndryshme në Kinë dhe në më shumë se 50 vende dhe rajone. Ajo gëzon një reputacion dhe reputacion të mirë brenda dhe jashtë vendit.

Kompania ka një profesionist R&Ekipi profesional i projektimit, prodhimit, shitjes dhe pas shitjes, duke iu përmbajtur konceptit të "besimit të klientit, përgjegjësisë sonë", për t'u ofruar klientëve mbështetje të fortë të shërbimit teknik.

Nëpërmjet 18 viteve të menaxhimit dhe zgjuarsisë së përkushtuar, kompania ka marrë kualifikime të tilla si "ndërmarrje e teknologjisë së lartë", "ndërmarrje e re e specializuar dhe e veçantë", "ndërmarrje inovative" dhe "ndërmarrje e bazuar në teknologji"; ajo ka marrë disa patenta shpikjeje dhe patenta të reja të shërbimeve.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip