Raste
VR

Makina e linjës së prodhimit të drithërave të mëngjesit Corn Flakes që funksionon me efikasitet në fabrikën e klientit | Chenyang

Makina e linjës së prodhimit të drithërave të mëngjesit Corn Flakes që funksionon me efikasitet në fabrikën e klientit | Chenyang
Rezultati i kësajLinja e prodhimit të patatinave të drithëravee blerë nga klienti është 250 kg/h. Zakonisht përdor pluhur misri dhe drithëra të tjera si lëndë të parë kryesore, përmes përzierjes, ekstrudimit, pjekjes, lyerjes, tharjes dhe ftohjes, për të marrë flaks misri krokante. Thekonja e fundit është drithëra shumë e shijshme e mëngjesit, e cila është një lloj ushqimi i përshtatshëm ushqyes. Pas bluarjes së sheshtë, produktet përfundimtare janë të lehta për t'u gatuar dhe tretur.

Corn flakes janë një lloj mëngjesi me vlera të larta ushqyese.  Ai shërben gjithmonë si drithëra mëngjesi të përzier me qumësht kafeje. Por mund të jetë edhe një lloj ushqimi për kohën e lirë. Kjo makinë është shumë automatike dhe e lehtë për t'u përdorur. Thjesht duke ndryshuar kokrrat ose duke zgjedhur procesin e përshtatshëm të prodhimit, mund të disponohen drithëra mëngjesi në forma të ndryshme si unazë, top, flake, yll, shkronja etj.


Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional imakineri ushqimore për snack dhemakineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip