LAJME
VR

çfarë është linja e prodhimit të makinës për ushqimin e peshkut? | Chenyang

shkurt 24, 2023
çfarë është linja e prodhimit të makinës për ushqimin e peshkut? | Chenyang

Pajisje për ushqimin e peshkut të ujërave të ëmbla të prodhuara nga Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., peshq të ujërave të ëmbla dhemakinë për ushqimin e peshkut

Ky produkt ka një përfundim ultra të butë pa pilula, tkurrje dhe rrudhje që ndodhin shpesh me shtratin me cilësi të dobët.

Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.

, pajisje për përpunimin e ushqimit të peshqve të ujërave të ëmbla, pajisje për ushqimin e peshkut të ujërave të ëmbla, pajisje për ushqimin e peshkut të ujërave të ëmbla, prodhim makinerie për ushqimin e peshkut të ujërave të ëmbla Ushqimi i peshkut mund të mbajë një mjedis të shkëlqyer mbarështimi, i cili mund të përmirësojë pH, oksigjenin e tretur, azotin e amoniakut , nitrobolina, sulfidi i hidrogjenit dhe algat dhe zvogëlojnë numrin e furçave ushqyese dhe përdorimin e barnave. Përveç kësaj, në parandalimin gjithëpërfshirës të sëmundjeve të ushqimit të peshkut, ushqimi i peshkut rregullon funksionin e peshkut dhe rrit imunitetin e tij.

 1. 1. Trupi i përgjithshëm përpunohet nga pajisje çeliku inox.

 2. 2. Rezultatet e furrës miratojnë teknologjinë amerikane Wenger dhe teknologjinë rrethore të tharjes. Sistemi rrethor i qarkullimit të ajrit të nxehtësisë, shkalla e lartë e përdorimit termik, tharje uniforme, vulosje e mirë. Temperatura e furrës mund të arrijë 85 ° C -90 ° C, duke mbuluar një zonë të vogël, duke u tharë.

 3. 3. Shumë makineri, funksione të ndryshme dhe produkte plotësojnë nevoja të ndryshme të tregut. Ndryshoni formulën përkatëse të ushqimit dhe mykun, mund të prodhoni ushqim për gaforret e karkalecave, ushqim për qentë dhe macet, madje edhe ushqim për dhelprën dhe kokrrat e majmunëve, ushqimin e shpendëve, etj. Shtoni pajisje përkatëse për të prodhuar ushqime të ndryshme për kafshët shtëpiake dhe ushqim për peshqit.

 4. Pajisjet për ushqimin e peshkut të ujërave të ëmbla të prodhuara ngaJinan Chenyang Technology Co., Ltd., Makinë për ushqimin e peshkut të ujërave të ëmbla, pajisje për përpunimin e ushqimit të peshqve të ujërave të ëmbla, pajisje për ushqimin e fryrë të peshkut të ujërave të ëmbla, pajisje për përpunimin e ushqimit të ushqimit të fryrjes së peshkut të ujërave të ëmbla, makineria për ushqimin e peshkut të ujërave të ëmbla është flokët tuaj për kultivimin e peshkut Partner i mirë. Së bashku me Chenyang Technology për të marrë rrugën e pasurimit.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip