Raste
VR

Linja e prodhimit të ushqimit të ushqimit me mbushje me bërthama të fryra 300 kg/h po testohet

Linja e prodhimit të ushqimit të ushqimit me mbushje me bërthama të fryra 300 kg/h po testohet


Përshkrim:

Linja e prodhimit të ushqimeve me mbushje bërthamore është një lloj i ri makinerie ushqimore ekstruduese e studiuar dhe zhvilluar në bazë të teknologjisë së avancuar. Linja do të përfundojë përzierjen, ekstrudimin, formësimin, mbushjen e bërthamës, prerjen, spërkatjen dhe prodhimin me një kalim automatikisht. Rezultati i saj është 100-500 kg/h. Çdo detaj i makinës përshtatet sipas kërkesave të klientit.


Lënda e parë:

Misër, oriz, grurë, tërshërë, elbi etj. si shtresë.

Krem, çokollatë, pastë frutash, paste hurme, pelte etj. si mbushje.


Karakteristikat:

· lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.

· forma të ndryshme, top, tub, shkop, unazë, yll, rrotë, lule dhe formë zemre duke rregulluar kallëpin në makinën e linjës së prodhimit.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip