Raste
VR

Linja e prodhimit të miellit të misrit të fryrë 600-800 kg/h po funksionon me efikasitet në fabrikën e klientit


Në gusht 2022, një shoqëri vendase me përgjegjësi të kufizuar ushqimore dhe kompania jonë arritën një bashkëpunim për herë të dytë. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të ndërmarrë ndërtimin e linjës standarde të përpunimit të ushqimit për foshnja 600-800 kg/h të prodhimit të miellit të misrit të fryrë. Falë klientëve për besimin dhe mbështetjen e tyre, ne do të vazhdojmë të ofrojmë pajisje shpërndarjeje me standarde të larta dhe të ofrojmë shërbim të mirë me cilësi të shkëlqyer dhe shërbim entuziast pas shitjes.


Linja e prodhimit të miellit të misrit të fryrë përdoret kryesisht për lëndën e parë të vetme të kokrrave të fryra, kryesisht miell orizi ose miell misri. Dendësia pjesa më e madhe e produkteve të fryra kërkohet të jetë 140 g/L para shtypjes dhe 450 g/L pas fryrjes.


Pajisjet kryesore të linjës së prodhimit: stacioni i ushqimit pa pluhur, mikser me vozis, koshi i përkohshëm i magazinimit, ekstruder me dy vida, makineri e integruar përcjellëse-tharëse dhe ftohëse me presion negativ, pulverizues për heqjen e pluhurit, makinë skanimi, depo e produktit të përfunduar.


Procesi automatik i konfigurimit të prodhimit është relativisht i lartë, nuk ka ndërhyrje manuale në të gjithë procesin përveç ushqimit, të gjitha kërkesat për kontakt me ushqimin janë 304 dhe nuk ka pastrim me kënd të vdekur.

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ndodhet në parkun industrial të qytetit Lun, Yucheng, Dezhou City, Provinca Shandong, afër lumit mëmë - lumit të verdhë; një fabrikë moderne montimi me një sipërfaqe totale prej më shumë se 7000 metra katrorë, është një furnizues i pajisjeve të nxjerrjes. Kompania ka një dizajn dhe R&Ekipi D që ka qenë në industri për shumë vite dhe mund t'u ofrojë klientëve mbështetje të fortë teknike nga dizajni i ekstruderit me dy vida, procesi i fryrjes, procesi i prodhimit, zhvillimi dhe aplikimi i grupeve të plota të projekteve dhe kontrolli automatik.

Aktualisht, makineritë dhe pajisjet kryesore të fryrjes së kompanisë Chenyang përdoren në ushqimin e fryrë për kohën e lirë, ushqimin për kafshët shtëpiake, ushqimin e drithërave të mëngjesit, orizin ushqimor të menjëhershëm të orizit, pluhurin ushqimor me pesë kokrra, niseshtenë e modifikuar dhe fusha të tjera. Pas viteve të akumulimit dhe përvojës, ne kemi një numër të madh klientësh, dhe produktet tona eksportohen në Azinë Juglindore, Afrikë, Amerikën e Jugut dhe vende të tjera, dhe ne kemi krijuar shumë partnerë afatgjatë në Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore dhe Jug Afrikë dhe kanë arritur bashkëpunim të mirë.

Kompania Chenyang merr vlerat thelbësore të inovacionit, pasionit, drejtësisë dhe shërbimit si forcë lëvizëse, dhe merr vizionin për t'u "bërë një furnizues ndërkombëtar i makinerive dhe pajisjeve"! Kompania Chenyang do të vazhdojë të zbatojë "të orientuar drejt klientit, të drejtuar nga teknologjia dhe talentet si gur themeli", Cilësia është qëllimi i jetës", të zhvillohet vazhdimisht, të jetë i guximshëm për të ecur përpara dhe të krijojë vlera më të larta për shumicën e përdoruesve me aftësi të shkëlqyera. produkte dhe sherbime!Na kontaktoni ~~


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip