Raste
VR

Linja e prodhimit të orizit të fortifikuar 400 kg/h po dërgohet në Indi~~

Kjo eshte njelinja e prodhimit të orizit të fortifikuar me një prodhim prej 300-400 kg/orë. Ai bazohet në kërkesën ushqimore për ushqim dhe teknologji të avancuar. Ka avantazhet e automatikut të lartë dhe kursimit të energjisë. 

Kjo linjë prodhimi mund të adoptojë si materiale kryesore orizin, melin, orizin e zi, hikërrorin etj. Pastaj mund të trajtohet me vitamina, proteina dhe substanca minerale. Pas proceseve të ekstrudimit, gatimit dhe formësimit, materiali mund të bëhet në oriz të përforcuar, oriz të artë, oriz hikërror etj. Mënyra e gatimit është e njëjtë me oriz natyral. Për më tepër, është më e lehtë dhe më e përshtatshme.

Zakonisht, pasi klienti të marrë makinën, ne do të dërgojmë inxhinierët tanë pas shitjes në fabrikën e klientit për të instaluar dhe korrigjuar pajisjet për klientin dhe për të ndihmuar klientin të trajnojë operatorët derisa punëtorët e klientit të jenë të aftë në funksionimin e e gjithë linja e prodhimit. Në dy vitet e fundit, për shkak të situatës epidemike, personeli ynë i pas shitjes nuk mundi të shkonte jashtë vendit për të instaluar dhe korrigjuar për klientët, gjë që shkaktoi bezdi për shumë klientë. Tani që situata epidemike është përmirësuar, inxhinierët tanë pas shitjes kanë filluar të ofrojnë shërbim derë më derë për klientët e huaj.

Me pak fjalë, Teknologjia Chenyang do të jetë zgjedhja juaj më e mirë kur vjen puna për të zgjedhur linjën e makinerive të fortifikuara të orizit FRT. Ne jemi një prodhues i makinerive ushqimore me një ndalesë jo vetëm për ushqimin e kafshëve shtëpiake, ne gjithashtu ofrojmë linja makinerish ushqimore për njerëzit. Nëse jeni fillestar, ne do t'ju ofrojmë shërbime shtesë për t'ju udhëhequr gjatë udhëtimit. Na kontaktoni tani~

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip