LAJME
VR

Rreth Chenyang Si të përpunohet mishi i proteinave të sojës? manuali i përdorimit | Chenyang

janar 12, 2023
Rreth Chenyang Si të përpunohet mishi i proteinave të sojës? manuali i përdorimit | Chenyang
Produkti, i ofruar me një çmim konkurrues, përdoret gjerësisht në treg.


Kjo linjë protrin e sojës merr si lëndë të para kryesore miellin e sojës dhe miellin e kikirikut. Pas bluarjes, përzierjes, ekstrudimit dhe prerjes, vakti bëhet strukturë fibrash me shtresë. Produktet e gatshme kanë ushqim të lartë; dukeni dhe shijoni si mish; vaj, uji dhe shija e lehtë për t'u thithur; përdoret gjerësisht në industrinë e produkteve të mishit, prodhimin e ushqimeve të shpejta, prodhimin e ushqimit në ngrirje të thellë, dhe të gjitha llojet e ushqimeve dhe ushqimeve vegjetariane. Mund të zihet në temperaturë të lartë me shije të ndryshme ose të shtohet në produktin e ushqimit si mbushje, njësoj për mishin, familja vështirë se do të jetë në gjendje të bëjë dallimin.

Mishi i proteinave të sojës quhet gjithashtu mish proteinash bimore ose mish artificial. Është një ushqim me proteina të lartë i prodhuar duke përdorur vajin e sojës si nënprodukt të tortës së sojës pas grimcimit, shqyrtimit, shtimit të ujit dhe shtimit të kripës. Përmbajtja e tij e proteinave është deri në 10% ose më shumë, dhe përmban 8 lloje të aminoacideve thelbësore. Është një ushqim i mirë proteinik.


Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 grupe linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip