Raste
VR

Faleminderit për njohjen dhe besimin --- Nga klienti Peru i linjës së prodhimit të ushqimit për qen 1 ton/h

Faleminderit për njohjen dhe besimin --- Nga klienti Peru i linjës së prodhimit të ushqimit për qen 1 ton/h


Linja e prodhimit të ushqimit për qen 1 ton/h e dërguar në Peru është vënë në prodhim dhe është pritur mirë nga klientët. Lëvizur menjëherë.
Linja e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake është i përshtatshëm për të bërë pelet ushqimi të thatë për kafshët (qen, mace, shpend, etj.)  Format dhe përmasat përfundimtare të ushqimit të kafshëve mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kapakët e ekstruderit. Furnizoni forma të ndryshme matricash falas për klientin. Dyfishtë vidhos makinë ushqim qen me kuti ingranazhi, funksionimin e qetë, strukturën e dyfishtë vidë të produktit të zgjeruar shkallën e pjekurisë së mirë.Kompania Jinan Chenyang është fokusuar në industrinë e ushqimit të qenve për 30 vjet, duke u shërbyer mijëra klientëve brenda dhe jashtë vendit, Ne kemi grumbulluar përvojë të pasur në fushën e ushqimit të qenve të përkëdhelur, pavarësisht nëse është projektimi i rrjedhës së procesit, ose prodhimi i makinerive, korrigjimi, pastrimi, mirëmbajtja dhe trajnimi i pajisjeve. Jinan Chenyang ka qenë i përkushtuar ndaj kultivimit dhe inovacionit të thellë në fushën e ushqimit të ushqimit të qenve, dhe vazhdimisht zhvillon makineri të reja për ushqimin e qenve. Shpreson të shkojë krah për krah me prodhuesit e ushqimit në të gjithë botën për zhvillim të përbashkët!
Nëse dëshironi të dini më shumë për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni.ose ju lutem më tregoni numrin tuaj të bisedës në internet për të dërguar detaje.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip