LAJME
VR

Prezantimi i makinës së drithërave të misrit për mëngjes

janar 03, 2023
Prezantimi i makinës së drithërave të misrit për mëngjes

Çfarë është makineria për prodhimin e flaksit të misrit?

Makina e prodhimit të flakes misri adopton teknologjinë e avancuar të nxjerrjes së aksioneve, e cila mund të nxjerrë produkte me tekstura dhe shije të ndryshme nga Extruder me dy vidë në të njëjtën kohë. Mund të prodhojë një larmi ushqimesh snack me fryrje të drejtpërdrejta, të cilat janë të njohura në tregun botëror, si p.sh. pulë aromatike, rrotulla që mbushin bërthamën, etj. Mund të prodhojë vazhdimisht 24 orë. Kallëpe  dhe  pleshti janë të dyja të përpunuara jo ngjitëse. Të gjitha pjesët që kontaktojnë ushqimin janë material jo toksik, vaj dhe rezistente ndaj temperaturave të larta.


Lënda e parë:
Gris misri (pluhur), miell gruri, miell orizi, miell tërshërë, ushqime të tjera me drithëra.


Diagrami i rrjedhës së punës:

Mostrat:

Përparësitë eLinja e prodhimit të Corn Flakes

1). Të gjitha pajisjet corn flakes janë prej çeliku inox. 

2). E gjithë linja plotësisht e vazhdueshme dhe automatike. 

3). Kompania jonë ofron formulën bazë të ushqimit me thekon misri sipas kërkesës tuaj. 

4). Format dhe përmasat përfundimtare të rostiçeri mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin. 

5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme. 

6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të ushqimit me thekë misri (në varësi të kërkesës tuaj).

RrethJinan Chenyang Technology Co, Ltd

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd, është një prodhues profesionist dhe kompani model për makineri ushqimore me nxjerrje të avancuar dhe me cilësi të lartë në këtë fushë. Kompania jonë grumbullon një ekip ekspertësh me përvojë dhjetëvjeçare në industrinë e makinerive të nxjerrjes, jo vetëm duke punuar shumë për të hulumtuar vazhdimisht teknologjinë e nxjerrjes, por gjithashtu duke eksploruar proceset ushqimore në mënyrë që të përfitojnë klientët tanë që prodhojnë ushqim krijues.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip